Neler Yeni

Yazılım mühendisliği pc önerisi

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,518
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Onlarda oled ekran var dimi.Oled ekran sence sıkıntı çıkarır mı
Sıkıntı değil üstüne avantaj bence oled ekran
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada bende yazılım müh okuyorum ankarada macbooklarda sıkıntı yaşamazsınız bence m2 li macbook alınabilir oyun geliştirme veya ekran kartı gerektiren bir dal ile ilgilenmiyorsanız

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
ozan başaran
Onlarda oled ekran var dimi.Oled ekran sence sıkıntı çıkarır mı
oled ve 2k diye pili daha az gitmiyor ekran kalitesi pilin ömrüne çok az etki ediyor zaten. eğer 16gb ram yeterli gelmezse expertbook alın çünkü zenbookların ramleri lehimli

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow

Bu arada bende yazılım müh okuyorum ankarada macbooklarda sıkıntı yaşamazsınız bence m2 li macbook alınabilir oyun geliştirme veya ekran kartı gerektiren bir dal ile ilgilenmiyorsanız
Bende yazılım mühendisliği öğrencisiyim hocam m2 mevcut elimde hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.

Yusufer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
Niye çıkarsın
bilmiyorum.belkide çıkarmaz.Markadan markaya yıldan yıla belki değişir ama ben oled tvlerde ekran yanması olayları olduğunu duyduğum için demiştim

Bende yazılım mühendisliği öğrencisiyim hocam m2 mevcut elimde hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.
Hocam kaçıncı sınıftasın okuldaki öğrenilen dillerde bir sıkıntı olmuyor dimi biz 1. sınıfta c ve c++ gördük.Yanılmıyorsam bunlarda sıkıntısız basit bir şekilde kullanabiliyorduk.Yani benim istediğim asıl şey de kolay kullanım.

Oyun geliştirme ile ilgilenmiyeceğim.Bende m2 ile windowslu laptoplar arasında kaldım

Son düzenleme:

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,518
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
bilmiyorum.belkide çıkarmaz.Markadan markaya yıldan yıla belki değişir ama ben oled tvlerde ekran yanması olayları olduğunu duyduğum için demiştim

Hocam kaçıncı sınıftasın okuldaki öğrenilen dillerde bir sıkıntı olmuyor dimi biz 1. sınıfta c ve c++ gördük.Yanılmıyorsam bunlarda sıkıntısız basit bir şekilde kullanabiliyorduk.Yani benim istediğim asıl şey de kolay kullanım.

Oyun geliştirme ile ilgilenmiyeceğim.Bende m2 ile windowslu laptoplar arasında kaldım
Biz de c ve c++ gördük muhtemelen c++ devam edicek
2. Sınıfa geçtim

İntel core ultra veya amd nin yeni npu lu serisinden bir laptop almayacaksan windows laptop bence tercih edilmez m2 iyidir güzeldir öneririm

DarkSea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kemal
Eğer ilerisi için ücretli uygulamaları ücretsiz elde etmek gibi bir düşüncen varsa (adobe vs gibi) Windows seç derim fakat yok ben sadece kod yazacağım ihtiyaç olursa uygulamaları satın alırım dersen kesinlikle Mac m1-2-3 bütçene göre seçersin hiç bir şekilde seni üzmez.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,370
Üyeler
145,978
Son üye
1.OST
Top Bottom