Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool MYSTIQUE 360 LCD - DeepCool LS720S - DeepCool AK620 ZERO

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Furkan
420 arctic okadar sessiz ki :) en çok hoşuma gidende pompa kafasında 2 adet kablo var o kadar birisi fan birisi rgb lcd ekranlı vardı k240 pompa kafasından bir avuç kablo çıkıyordu :p
Bende yurtdışından 3. Seri ve 420 getirtecem yeni sistem için arctic gerçekten sessiz. Ben sessiz istiyorum. Sesli çalışanlar ilk zamanlar sıkıntı olmuyorda sonra baya kötü oluyor zamanla. Sessiz en iyisi. LCD olmasada olur açıkçası. Zaten kasayı Morpheus alacam onun üzerinde LCD ekran var yeter 😂

ThE LoSt

80+ Silver
Şuan best olarak enermax liqmaxflo var 450w TDP kadar içinden geçiyor deepcool iyi hoş da 27mm radyatör ne 38 artic ve enermax.
Her şey radyatör kalınlığı değildir
Konu başlığındaki ürün 420mm lik arctic modelleri dahi yeri gelir tahtından indirebilir potansiyele sahip

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Furkan
Pompa sesini merak edenler varsa buyrun :)
Beyaz kasada nasıl durur diyenler varsa onlarıda alalım linke.
Hocam çok teşekkürler. Beyaz kılıfı nerden aldığınızı öğrenebilir miyim borular için?

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Eray Fındık
Arkadaşlar işlemcim 13400f anakart h610m h V2 kasam Powerboost VK g3506s hangi soğutucuyu önerirsiniz bu linklerden

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,042
İsim
Yunus Şahin
Pompa sesini merak edenler varsa buyrun :)
Beyaz kasada nasıl durur diyenler varsa onlarıda alalım linke.

1 seneden fazla Arctic kullanıyorum. İlk defa böyle bir ses duyuyorum. Böyle bir şey miymiş pompa sesi dedikleri? Çok gıcık geliyor kulağa. Ben sessiz olmasına alışmışım. Bunu duysam kırardım herhalde.

Ama ürün güzel duruyor. Arctic'le de kapışıyorsa zirveye oynamış model.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Eray Fındık
1 seneden fazla Arctic kullanıyorum. İlk defa böyle bir ses duyuyorum. Böyle bir şey miymiş pompa sesi dedikleri? Çok gıcık geliyor kulağa. Ben sessiz olmasına alışmışım. Bunu duysam kırardım herhalde.

Merhabalar bana bir soğutucu önerir misiniz rica etsem işlemcim anakartim falan 2 mesaj üstte yazıyor şimdiden teşekkürler hayırlı geceler

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Uysal

kırardım diyince aklıma zokodan aldıgım kasa geldi bi fan yollamışlardı leş ötesi param parca etmiştim fanları :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar bana bir soğutucu önerir misiniz rica etsem işlemcim anakartim falan 2 mesaj üstte yazıyor şimdiden teşekkürler hayırlı geceler
kule tipi sogutucu al gec hocam , 360lık sıvı sogutucular render işi yapanlar icin

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Eray Fındık
kırardım diyince aklıma zokodan aldıgım kasa geldi bi fan yollamışlardı leş ötesi param parca etmiştim fanları :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

kule tipi sogutucu al gec hocam , 360lık sıvı sogutucular render işi yapanlar icin
Hocam 360lik düşünmüyorum zaten maks 240 bende suan bitane kule tipi var rampagenin ama hoşuma gitmiyor kaliteli bir şey istiyorum ne onerirsiniz benim için spesifik bir model

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Mert Uysal
Hocam 360lik düşünmüyorum zaten maks 240 bende suan bitane kule tipi var rampagenin ama hoşuma gitmiyor kaliteli bir şey istiyorum ne onerirsiniz benim için spesifik bir model
240lık alıcagına phantom sprit modeli varda daha iyi 240lıklara göre kule tipi
calısıp calısmadıgını ayırt etmek istemiyorsanda dark rock pro 4 var
ben 2 kasamda dark rock pro 4 bir kasamda phantom sprit kullanıyorum
arctic 360lık sıvı sogutucu vardı indirimde almıstım onu kurmadım ama onunda indirimi bittigi icin ona bakmaya gerek yok

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Eray Fındık
240lık alıcagına phantom sprit modeli varda daha iyi 240lıklara göre kule tipi
calısıp calısmadıgını ayırt etmek istemiyorsanda dark rock pro 4 var
ben 2 kasamda dark rock pro 4 bir kasamda phantom sprit kullanıyorum
arctic 360lık sıvı sogutucu vardı indirimde almıstım onu kurmadım ama onunda indirimi bittigi icin ona bakmaya gerek yok
Hocam aklıma bir şey takılıyor sıvı sogutucularla kule tipleri arasındaki en önemli farklar neler

Top Bottom