Neler Yeni

FURYLEVELIN YENİ 3395 İDDALI MOUSE`U Bu Fiyata Bu Mouse ?

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]
huano blue shell transparan pink dot olsun 3395 olsun beken mcu ve 450 mah ikilisi bu fiyata gerçekten çok iyi
bahsedilen özellikler yüksek mouselarda kullanılan özellikler huano kullanılması detayı güzel olmuş ben gm 8.0 ın sesine çokda alışamadım çat çat ses çıkarıyor

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,130
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yurtdışından X3 gibi fareleri almaktansa benzer hatta daha iyi özellikli bu fareyi Türkiye sınırları içinden almak bence daha mantıklı. Sensör olsun mcu olsun bu fiyat ve Türkiye içinde gayet alınabilir bir ürün. 1. versiyonunu kullanmıştım gayet memnundum. Ben zamanında X3 almıştım ama bu ürün olsaydı X3 yerine bunu alırdım X3 bazen kendi kendine takılıyor.

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışından X3 gibi fareleri almaktansa benzer hatta daha iyi özellikli bu fareyi Türkiye sınırları içinden almak bence daha mantıklı. Sensör olsun mcu olsun bu fiyat ve Türkiye içinde gayet alınabilir bir ürün. 1. versiyonunu kullanmıştım gayet memnundum. Ben zamanında X3 almıştım ama bu ürün olsaydı X3 yerine bunu alırdım X3 bazen kendi kendine takılıyor.
hem yurtdışı sıkıntılı hemde bu ürünün 2 yıl garantisi var dediğin gibi daha mantıklı olacağını düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
muhammed utku
o zaman sipariş geçilir

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler

Calwssia

80+