Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Blade Deodorant 6x Adeti 70 TL 🔥

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
6 adet 60 zannettim be hemen 10 paket alacaktım 😄 bu arada ben axe da kullandım blade de bu deodorantlar işe yaramıyor mu anlamdım bana hiç etki etmiyor sanki normalde terlemeyi önlemesi lazım sporda çok terliyorum hiç etki etmiyor anlamadım sanırım başka markaları denemek lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adeti 70 TL geliyor değerlendirilebilir kullananlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 adet 60 zannettim be hemen 10 paket alacaktım 😄 bu arada ben axe da kullandım blade de bu deodorantlar işe yaramıyor mu anlamdım bana hiç etki etmiyor sanki normalde terlemeyi önlemesi lazım sporda çok terliyorum hiç etki etmiyor anlamadım sanırım başka markaları denemek lazım
Terleme önlemekten ziyade ortama ter kokusu yayılmasın :)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Adeti 70 TL geliyor değerlendirilebilir kullananlar

Terleme önlemekten ziyade ortama ter kokusu yayılmasın :)
Ya zaten ben temiz kokuyorum ondan yana sıkıntı yok her gün düzenli duş alırım ve sürekli deodorant filan kullanırım ama bu özellikle koltuk altı terlemesi için bişey yapmam lazım yoğun iş ve spor temposunda terleme oluyor ama sadece koltuk altında normalde terleyen bir yapım da yok

haglam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ali
Ya zaten ben temiz kokuyorum ondan yana sıkıntı yok her gün düzenli duş alırım ve sürekli deodorant filan kullanırım ama bu özellikle koltuk altı terlemesi için bişey yapmam lazım yoğun iş ve spor temposunda terleme oluyor ama sadece koltuk altında normalde terleyen bir yapım da yok
bende de aynı sorun vardı ve ben rexona clinical protection alıp sorunu çözdüm. Normalde axe gibi deodorantlar kullandığımda koltuk altım terler ve bu beni rahatsız ederdi ancak buna geçince baya bi rahatlattı neredeyse hiç terleme yok. Reklam gibi oldu ama gerçekten hak ediyor :D

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
bende de aynı sorun vardı ve ben rexona clinical protection alıp sorunu çözdüm. Normalde axe gibi deodorantlar kullandığımda koltuk altım terler ve bu beni rahatsız ederdi ancak buna geçince baya bi rahatlattı neredeyse hiç terleme yok. Reklam gibi oldu ama gerçekten hak ediyor :D
Hemen alıyorum eyw axe filan hikaye valla ya

7mit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ümit Bar
Blade güzel fakat bu fiyat çok uygun değil normal fiyatlar , migros fiyatına bakıp ucuz demeyin

çöp marka en iyisi old spice pahalı ama uzun süre gidiyor
Boş yorum bence axe rexona ve old spice kullandım en uzun süren rexona en fp blade

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Musa ÖZ
axe ve blade çöp hocam.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Knkam çok sağol rexone kullandım bu zamana kadar eziyet çekmişim resmen bundan sonra tek tercihim rexona axe vs boş teneke kutuymus

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,169
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom