Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Sony Playstation 5 1TB Dijital Slim 14.250TL

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
Yapıştırdım 1 tane, müşteri temsilcisini aradım. Satıcıyı sordum şikayet var mı diye, yok dedi. Dedim kamp malzemeleri satıyor, teknolojik ürün satmasi garip geldi. 1 gün içinde kargolancak gözüküyor. Gelince sorun olması halinde iade edebilirsiniz dedi.
fiyatı şuan 20 k nasıl yapıştırdın ki

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Ahmet
İşin garip tarafı aynı site geceleyin Iphone 13 30k, s23 15kdan sattı tabi ki satıcılar farklı ama site aynı bilemiyorum, ya satıcılar sitenin bir açığını buldu veya site bir kıyak geçiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Mark
Bugün idefixte bi açık olmuş olabilir
İşin garip tarafı aynı site geceleyin Iphone 13 30k, s23 15kdan sattı tabi ki satıcılar farklı ama site aynı bilemiyorum, ya satıcılar sitenin bir açığını buldu veya site bir kıyak geçiyor.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,688
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Satıcının hesabını dolandırıp zarara uğratmak istiyor olabilirler o yüzden bu fiyat hatalarının olduğunu düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet
Aldım hocam fiyat bedava ihtiyaç yok ticaret için iyi oldu gelir yakında idefix sağlam firma

Checkmate

80+ Bronze
Aldıktan sonra kutunun her tarafını videoya çekin, kutuyu açarken de videosunu çekin patates çıkarsa elinizde kanıt olur. Eğer video çekmezseniz ve içinden bi tuğla bir patates çıkarsa patatesi haşlayıp yeme ihtimaliniz var.

akakom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Turgut
Trendyolda geçenlerde aynısı oldu, 16500₺ civarında iki kolla satışa koymuşlardı. satıcı göndermedi bir süre, sonrasında tek tek sipariş verenleri arıyorlarmış. ben direkt iptal ettim siparişi. şikayet etsek de Trendyolun umrunda olmadı tabi

ycagr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yasin
Yapıştırdım 1 tane, müşteri temsilcisini aradım. Satıcıyı sordum şikayet var mı diye, yok dedi. Dedim kamp malzemeleri satıyor, teknolojik ürün satmasi garip geldi. 1 gün içinde kargolancak gözüküyor. Gelince sorun olması halinde iade edebilirsiniz dedi.
Kanka gelince buraya yazsana merak ettim

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Ömer Aslan
Gelen olursa rez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri