Neler Yeni

TECH7 SATICILI Playstation 5 Slim Digital Edition 1 Tb 17.270 TL !!

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
ilk çıktığında 4 asgari ücret ile alınan mal şuan 1 asgari ücrete düşmüş :)
Akakçe den bayrağıdır takipteyim. Takip ettiğim ürünlerde sadece ps5 indirim bildirimi geliyor. Her hafta 3-4 kez fiyatı %3-5-8 düştü bildirimi alıyorum. Ps5 pro vs çıkarsa daha ölü fiyata gelir bence. Ölü dediğim asgari ücret nezlinde. Yoksa 15k düşse bile bazıları için fazla olabilir.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Mehmet Eyüp Atan

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Slim ve normal kasa arasındaki fark ne? Digital edition mu mantıklı yoksa CD mi?

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Slim ve normal kasa arasındaki fark ne? Digital edition mu mantıklı yoksa CD mi?

Boyutları dışında fark yok. CD ya da dijital tercihi senin kullanımına bağlı. İkinci el kutulu oyun alırım, bunları takas ederim diyorsan CD'li sürüm al. Aksi durumda dijital tek mantıklı seçenek.

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Turhan Işık
Konsollar ilk geldiğinde %50 gümrük vergisi çakılmıştı. O vergi kalktı sanırım, yoksa bu fiyatlara düşmezdi.
Siz bunları resmi ithalat mı sanıyorsunuz? Hepsi doğudan kaçak giren ürünler. Resmi ithalatla bu fiyata satsa kar edemez. Ne kdv ne gümrük vergisi hiçbirşey ödemiyorlar.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Siz bunları resmi ithalat mı sanıyorsunuz? Hepsi doğudan kaçak giren ürünler. Resmi ithalatla bu fiyata satsa kar edemez. Ne kdv ne gümrük vergisi hiçbirşey ödemiyorlar.
KDV ödüyorlar yanlış bilgi verme. KDV ödememe şansları yok online satış yapıyorlar fatura kesiyorlar KDV her türlü çıkar. Resmi ithalat diyorsun onlarda 30k ya satıyor. Ne giderleri var da yurtdışından buraya gelene kadar o fiyat oluyor?

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Turhan Işık
KDV ödüyorlar yanlış bilgi verme. KDV ödememe şansları yok online satış yapıyorlar fatura kesiyorlar KDV her türlü çıkar. Resmi ithalat diyorsun onlarda 30k ya satıyor. Ne giderleri var da yurtdışından buraya gelene kadar o fiyat oluyor?
Orada birçok yorumda faturam gelmedi şikayetleri var.

Bu ve benzeri satıcıların sarı sitede aynı fiyata ilanları var. Orada; gelip dükkanınızdan alayım yazıyorum fatura kesecek misiniz diye soruyorum o zaman +kdv alırız diye cevap veriyor??? Muhtemelen uyduruk faturalarla iş görüyorlar. Bunların çoğu alakasız biri üzerine hesap açıyor maliye yakalayana kadar aynen devam. Yakaladı mı hop başka hesap. Bakın hepsi şahıs ismiyle açılmış hesaplar. Hiçbiri limited vs şirket hesabı değil.

Resmi ithalat fiyatlarına da normal demedim zaten.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Orada birçok yorumda faturam gelmedi şikayetleri var.

Bu ve benzeri satıcıların sarı sitede aynı fiyata ilanları var. Orada; gelip dükkanınızdan alayım yazıyorum fatura kesecek misiniz diye soruyorum o zaman +kdv alırız diye cevap veriyor??? Muhtemelen uyduruk faturalarla iş görüyorlar. Bunların çoğu alakasız biri üzerine hesap açıyor maliye yakalayana kadar aynen devam. Yakaladı mı hop başka hesap. Bakın hepsi şahıs ismiyle açılmış hesaplar. Hiçbiri limited vs şirket hesabı değil.

Resmi ithalat fiyatlarına da normal demedim zaten.
Ben öyle trendyoldan aldım faturada geldi bilmiyorum.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Batın Köse
ilk çıktığında 4 asgari ücret ile alınan mal şuan 1 asgari ücrete düşmüş :)
ilk çıktığında playstation türkiye garantiliydi çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

KDV ödememe ihtimali yok ama dediğin gibi bu tarz fiyatların çoğu kaçak yurtdışı cihazları.

Top Bottom