Neler Yeni

FURYLEVELIN YENİ 3395 İDDALI MOUSE`U Bu Fiyata Bu Mouse ?

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali arda

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]

Berkayturhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Berkay turhan
İlgilendiği Kategoriler
Klavye mouse Klavye mousepad ne ararsan ;]

oEnesQlf

80+ Silver
Peki hocam ben neden razer gibi bilinen bir marka yerine ozellikleri pek farkli olmiyan ilk kez duydugum bir markayi neden alayım
O razer modeli çok eski ve yeni üretimi yok kronik sorunlu internet kafede kullanıyordum hem razer essential vardı hem razer deathadder Mini vardı essentialden deathadder miniye geçince çağ atliyordum tıpkı iphone 7 den iphone 15 e geçmek gibiydi hem glorious yurtdışında popüler bir marka

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
incelemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali arda
O razer modeli çok eski ve yeni üretimi yok kronik sorunlu internet kafede kullanıyordum hem razer essential vardı hem razer deathadder Mini vardı essentialden deathadder miniye geçince çağ atliyordum tıpkı iphone 7 den iphone 15 e geçmek gibiydi hem glorious yurtdışında popüler bir marka
Hiç glorius kullandınmı peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani çag atlama derken hangi yonunden ben vatandan elimde inceledim tutuşu malzemesi guzel gibi gelmişti

oEnesQlf

80+ Silver
Hiç glorius kullandınmı peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani çag atlama derken hangi yonunden ben vatandan elimde inceledim tutuşu malzemesi guzel gibi gelmişti
Glorious kullanmadım ama kullananlar memnun,
Sensör ve akıcılık yönünden

Top Bottom