Neler Yeni

Yardım Sizce Dell g16 bu fiyata alınır mı?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
12700H olduğuna bakmayın i5 14.nesil ile denk neredeyse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk yok int te pek fazla bulamadım sen bulduysan atatsan sevinirim
Youtube da bulmuştum bulursam atarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Koç

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Knk

Knk birde şuan biraz onda da söylemler çoğaldı ısınma tarzı sorunlar var
Isınır tabi i7 12700H dan bahsediyoruz Msı bile baş edemiyor intel ile.

Yaklaşık 1k fark yemiş daha da fazla olabilir.

1k dan fazla yemiş median a 20k puan yazmışlar.

Ekler

• indir (3).png
    indir (3).png
    798.4 KB · Hit: 7

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Allahtan az çok anlayan birisin kardeşim bu forumda cahil çocuk çok 2 3 bilgi öğreip geliyorlar insanları da yanıltmaları cabası.
Kardeşim git şurdan daha R23 testi bakmayı bilmiyorsun birde zeytin yağı gibi üste çıkıyorsun.

Bana testini attın fark yedin dedim hx işlemcin var gitmişsin düz h işlemcinin sonucuna bakıyorsun sonra termal macun değişmedim dedin tekrar sonuç attım başka bir cihazın sustun sonra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Koç
Kardeşim git şurdan daha R23 testi bakmayı bilmiyorsun birde zeytin yağı gibi üste çıkıyorsun.

Bana testini attın fark yedin dedim hx işlemcin var gitmişsin düz h işlemcinin sonucuna bakıyorsun sonra termal macun değişmedim dedin tekrar sonuç attım başka bir cihazın sustun sonra.
Knk bu cihaz 13700hx kullanılmış bi tık daha iyi model ve bir çok kişi memnun ve baya iyi fiyatı iyi performans sıkıntısı yok çok knk cihaz

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Knk bu cihaz 13700hx kullanılmış bi tık daha iyi model ve bir çok kişi memnun ve baya iyi fiyatı iyi performans sıkıntısı yok çok knk cihaz
Dell g serisinde şikayet çok technopatta konu açtılar bunun hakkında herifler dell g15 şikayet ediyolardı bir anda g16 kullananlarda şikayet etmeye başladı.

İ7 12700H R23 testinde 19 bin puana kadar alıyor daha da fazla aldırılabilir mi şaibeli ama aldırabilen vardır belki ama bunun için MSI cihazlar daha iyi oluyor tabi MSI larda Üst segment dışında bir laptop almak pek mantıklı değil.

Farex

80+ Bronze
Dell g serisinde şikayet çok technopatta konu açtılar bunun hakkında herifler dell g15 şikayet ediyolardı bir anda g16 kullananlarda şikayet etmeye başladı.

İ7 12700H R23 testinde 19 bin puana kadar alıyor daha da fazla aldırılabilir mi şaibeli ama aldırabilen vardır belki ama bunun için MSI cihazlar daha iyi oluyor tabi MSI larda Üst segment dışında bir laptop almak pek mantıklı değil.
hala 12. nesil cihazlar hakkında konuşuyor harbiden kara cahil bu :D neyse yine cevap vermeyeyim cahil çocuğa kim ne anlataiblir.

KArdeşim 13. nesil ve sonrasında zaten düzeldi çoğu sorun ki benim elime kaç cihaz geçti kaç cihazda sorun yaşıyorum bilsen bi victus 15 16 aldım berbat ötesi iade yaptım cihazları casper g770 aldım elden çıkardım cihazı g15 den o kadar memnunum ki 1 sene oldu termal macun değişmedi devam havalar sıcak altında fan yok sanırım aşırı ısıdan watt düşürüyor termal macun yenilemem lazım normalde skor 16 ise bende 15 idi gelmiş çocuk laf yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alparslan Koç
hala 12. nesil cihazlar hakkında konuşuyor harbiden kara cahil bu :D neyse yine cevap vermeyeyim cahil çocuğa kim ne anlataiblir.

KArdeşim 13. nesil ve sonrasında zaten düzeldi çoğu sorun ki benim elime kaç cihaz geçti kaç cihazda sorun yaşıyorum bilsen bi victus 15 16 aldım berbat ötesi iade yaptım cihazları casper g770 aldım elden çıkardım cihazı g15 den o kadar memnunum ki 1 sene oldu termal macun değişmedi devam havalar sıcak altında fan yok sanırım aşırı ısıdan watt düşürüyor termal macun yenilemem lazım normalde skor 16 ise bende 15 idi gelmiş çocuk laf yapıyor.
Saol knk

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Tabi canım 13.nesilin sonucunu attım sana yazılımsal problemler hayla var adaptörün şikayəti hayla devam ediyor kara cahil diyene bak 😂

Ve 2 bin puan fark yedin sen hatta daha fazla.

Klavyesinde de sıkıntı var bilginize.

@Farex adam gibi cevap ver karı gibi gülüyorsun anca.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/dell-g15-5-serisi-alinmamali-ve-oenerilmemeli.1925605/page-74 dell g16 da var bu konu içinde.

Sana ben 13.nesilinde sonucunu attım yani bir şey değişmemiş hala devam ediyor sorunlar boşuna laf yapmayın.

Her türlü bir yazılımsal problem yaşatıyor dell alacksan ailenware.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,493
Üyeler
147,893
Son üye
awencye46
Top Bottom