Neler Yeni

Yardım Yeni Aldığım Laptopu İade Etmeli Miyim?

cemil_vr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cemil erdem
Merhabalar,

Güzel yorumlarınıza istinaden aşağıdaki laptopu aldım ve kurulum vs. yaptım. Şimdi de iade etmekle, etmemek arasında kaldım. Sizce iade etmeli miyim? Fikilerinizi acilen bekliyorum.

Teşekkürler.

Lenovo LOQ 15IRX9 83DV00HNTRv1 Intel Core i7-13650HX 24GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB 15.6 inç 144Hz Full HD FreeDos Gaming Laptop
ağır işleriniz yoksa iade edin derim illede laptop diyorsanız ikinci el 20-25 bandına çok kaliteli laptoplar bulabilirsiniz fiyat türkiye için mini bir servet çünkü

Enco

80+ Silver
yani cs pubg gibi oyunlar için bu laptop baya fazla 4050li bir acer de yeterli olurdu, 34k ya çok iyi fiyattan almışsınız iade etmenize gerek yok
Teşekkür ederim kankam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Delirmelik durum değil. Herkes sabit evde kalamiyor. İşi oluyor veya sürekli seyahat ediyor. 70k laptop aldım bu sebeple.
Hayırlı olsun hocam teşekkürler

ağır işleriniz yoksa iade edin derim illede laptop diyorsanız ikinci el 20-25 bandına çok kaliteli laptoplar bulabilirsiniz fiyat türkiye için mini bir servet çünkü
valla kankam Antalya ve Adana’dan baktım da hep DELL satıyorlar uzağa gidemem almak için veya param güvendeye de asla güvenmem ismiyle bir değil

Var masaüstü
o paraya masaüstü toplardın kanzi tayfa

cemil_vr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cemil erdem
Teşekkür ederim kankam

Hayırlı olsun hocam teşekkürler

valla kankam Antalya ve Adana’dan baktım da hep DELL satıyorlar uzağa gidemem almak için veya param güvendeye de asla güvenmem ismiyle bir değil

Var masaüstü
adanada isen güvenilir biyer öenerebilirim çakmak plazada akdeniz bilgisayar var sıkıntılı cihaz almazlar yardımcı olurlar sana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,236
Üyeler
148,032
Son üye
ÇömezMühendis
Top Bottom