Neler Yeni

Öneri Çin motoru çekincesi

kermoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kermo ca
Beyler şimdi aklımda bajaj ns125 vardı sonra bir tane rks srk 125r gördüm adamla konuştum memnundu bi sıkıntısı yoktu. Tipi tasarımı kadranı ve dokunuca da malı güzel geldi. Ama çin motoru beni çekindiriyor ilk motorum kronik sıkıntı çıkarır parça bulamam falan. Sizce riske girip çin almaya değer mi yoksa bajaj ns125 mi alayım (a1 ehliyet var)

Gurkanpiro

80+ Gold
Beyler şimdi aklımda bajaj ns125 vardı sonra bir tane rks srk 125r gördüm adamla konuştum memnundu bi sıkıntısı yoktu. Tipi tasarımı kadranı ve dokunuca da malı güzel geldi. Ama çin motoru beni çekindiriyor ilk motorum kronik sıkıntı çıkarır parça bulamam falan. Sizce riske girip çin almaya değer mi yoksa bajaj ns125 mi alayım (a1 ehliyet var)
hocam başkalarının o motor kötü o motor çirkin düşüncesini boşverin siz seviyosanız sıkıntı yok

kermoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kermo ca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam başkalarının o motor kötü o motor çirkin düşüncesini boşverin siz seviyosanız sıkıntı yok
Doğru söylüyorsun onu bende düşündüm ama çevremde bu konuları anlayanlara da sorum onlarda çin motoru sıkıntılı dedi şimdi bilgi de yok ufacık sıkıntı olsa servise gitmem lazım şehrinde de çok yetkili servis yok

Ukhai

80+ Bronze
Bajaj'dan devam et RKS'ye bulaşma. Bajaj ucuz kategorisinde en kaliteli marka.

Knispel

80+ Bronze
Bajaj varken RKS'ye bakılmaz bile. Bajaj'ın sevmediğim yanları var kadranı vs yıllardır değişmedi hep klasik takılıyorlar ama her işi görüyor makina.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Semih Aydın
Çin kozmetiğe önem veriyor.
Net bajaj al geç derim zamanında hondanın motor bloklarını yapmıştı

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
ikinciel Japon tercih ederim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,072
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kanka adam çirkinlikden ziyade parça beklermiyim servis ağı nasıldır anlamında soruyor yoksa görüntü olarak tabii ki herkesin güzellik görecesi farklıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlangıç motoruysa aslında ybr125 alabilirsin

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
hamza ersoy
sana şu anda çin motoru olmayan bir motor tavsiye eden adamın cebinden 100bin lira vermesi lazım. vermezse onu dinleme

kermoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kermo ca
Doğru diypsun da bu fiyatlara en fazla 2017 geliyor tabi japon ayrı ama yine de 7 yıllık oldu sonuçta ve çok temiz bakmıyor insanllar

sana şu anda çin motoru olmayan bir motor tavsiye eden adamın cebinden 100bin lira vermesi lazım. vermezse onu dinleme
Evet maalesef Japonlar bu güvenden dolayı fiyatları uçurdu

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
hamza ersoy
Doğru diypsun da bu fiyatlara en fazla 2017 geliyor tabi japon ayrı ama yine de 7 yıllık oldu sonuçta ve çok temiz bakmıyor insanllar

Evet maalesef Japonlar bu güvenden dolayı fiyatları uçurdu
bu arada yeni yeni amerika markası olup da çinde üretilen birkaç isim türkiyeye giriş yaptı. UM markasının fiyat listesine de bakmanı öneririm. ama istediğin tarzda motoru orda bulabilir misin bilmiyorum ben daha çok chopper cruisera ilgili olduğumdan onları keşfetmiştim

kermoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kermo ca
bu arada yeni yeni amerika markası olup da çinde üretilen birkaç isim türkiyeye giriş yaptı. UM markasının fiyat listesine de bakmanı öneririm. ama istediğin tarzda motoru orda bulabilir misin bilmiyorum ben daha çok chopper cruisera ilgili olduğumdan onları keşfetmişti
Yok ya ilk motorum 16 yaşındayım şimdi chopper olmaz hem chopper sevmiyorumda ama yine bakarım sağol bide yeni piyasaya girmiş motora şans vermekte biraz riskli

Ukhai

80+ Bronze
Aynen 125cc 2.el japon alsın elinde patlasın güzel tavsiye veriyorsun. Ben daha mt125, CBR, YZF kullanıpda tekere kalkmayan hor kullanmayan adam görmedim bunları 2.el alırsa tamirciden çıkamaz.

Top Bottom