Neler Yeni

Lossless Scaling Virüs total ACİL

Limony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih
Lossless scaling indirmeye kalktım indirdiğim site ise oyunindir.vip, zip dosyasının içindeki exe dosyasını virüs totale attığımda 74 antivirüs programının içinden üçünde virüslü olduğu yazıyor. Virüs total linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ares Blackrosa
False-Positive büyük ihtimalle, virüs yok yani. Ama daha bilgisi olan birileri yorum yapsın gene de onları bekle.

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Alihan YILMAZ
İşinize gelmeyince, virüs yok.

Yoshidori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat Gündoğdu
Lossless scaling indirmeye kalktım indirdiğim site ise oyunindir.vip, zip dosyasının içindeki exe dosyasını virüs totale attığımda 74 antivirüs programının içinden üçünde virüslü olduğu yazıyor. Virüs total linkine buradan ulaşabilirsiniz.
3. Parti yazılımlar genelde programlarda değişikliğe sebebiyet verdiği için virüs olarak tanımlanıyor. Orjinal imza yok çünkü cracklenmiş oluyor bir de bunlar o yüzden. 3 virüs dediği şey onlar bir şey değil daha kritik olan anti-virüs'ler var onlar gösterseydi o zaman virüs derdim ama bir sıkıntı yok kullanabilirsin ama pek tavsiye etmem çünkü tam verim alamazsın ve güncelleme geldiğinde hemen faydalanamaya bilirsin.

Top Bottom