Neler Yeni

Sizce dava yermiyim a

Hepfes013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali yıldırım
Arkadaşlar merhaba 6 temmuzda aklıma bir fikir geldi bir çoğumuzun oynadığı bs yani brawl stars da hesap çalmak istedim bir platform üzerinden
İşte çekiliş yapıyorum ayağına hesap çalacaktım bir kişi yazdı bana bende tamam dedim tabi yalanlar atıyorum almak için hesabımı çaldım ama e postayı çalmadım geri bana yazdı bu platformdan başka bir hesaptan yazdı bana ben onura engelledim ben bu bs hesabının yalan atarak e postasını değiştirmiştim bana Gmail üzerinden yazdı bu sefer bende korktum Dava açarım falan diyor bana yazan babasıymış ben bu arada 18 yaş altıyım bende verdim e postayı buna şifresi ile birlikte geri ben dedinki kod gelmeyebilir spam yüzünden Buda yarın sabah 13 de şifreyi değiştirip e postamı çalmış beni deli etme hesabın elimde ziraat ını falan harcarız diye bunu diyen oğlu geri yarın bu Bidaha yazdı hesabıma girdim diye e posta şifresinide geri bana söyledi ama 4 gün sonra bu yeniden şifreyi değiştirip hesabı çaldı yinede dava açar diye korkuyorum açabilirmi kazanabilirmi? Gerçekten pişmanım çevremdeki bir çok insan yapıyor diye yaptım ama zaten çocuk artık hesabında ve kupa kasıyor. Bidaha paylaştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demeyi unuttum adam bana hesabı ver dedi ve hesabını kapat dedi yani hiç bişey demedi hesabı verdikten sonra o değilde benimde hesabımı aynı şekil çaldılar eğer dava yersem bende benim hesabımı çalan kişiye dava açıp tazminat alıp dava yediğim kişiye tazminat verebilirim

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Kaç tane konu açıyorsun kardeşim amacın ne?

Hepfes013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu son

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Amacın ne kardeşim senin ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,203
İsim
Emre siyah
bu açtığın 3. konu açma artık hesapı kendi isteğiyle vermiş zaten

Bizik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Bizizl
Arkadaşlar merhaba 6 temmuzda aklıma bir fikir geldi bir çoğumuzun oynadığı bs yani brawl stars da hesap çalmak istedim bir platform üzerinden
İşte çekiliş yapıyorum ayağına hesap çalacaktım bir kişi yazdı bana bende tamam dedim tabi yalanlar atıyorum almak için hesabımı çaldım ama e postayı çalmadım geri bana yazdı bu platformdan başka bir hesaptan yazdı bana ben onura engelledim ben bu bs hesabının yalan atarak e postasını değiştirmiştim bana Gmail üzerinden yazdı bu sefer bende korktum Dava açarım falan diyor bana yazan babasıymış ben bu arada 18 yaş altıyım bende verdim e postayı buna şifresi ile birlikte geri ben dedinki kod gelmeyebilir spam yüzünden Buda yarın sabah 13 de şifreyi değiştirip e postamı çalmış beni deli etme hesabın elimde ziraat ını falan harcarız diye bunu diyen oğlu geri yarın bu Bidaha yazdı hesabıma girdim diye e posta şifresinide geri bana söyledi ama 4 gün sonra bu yeniden şifreyi değiştirip hesabı çaldı yinede dava açar diye korkuyorum açabilirmi kazanabilirmi? Gerçekten pişmanım çevremdeki bir çok insan yapıyor diye yaptım ama zaten çocuk artık hesabında ve kupa kasıyor. Bidaha paylaştım

Demeyi unuttum adam bana hesabı ver dedi ve hesabını kapat dedi yani hiç bişey demedi hesabı verdikten sonra o değilde benimde hesabımı aynı şekil çaldılar eğer dava yersem bende benim hesabımı çalan kişiye dava açıp tazminat alıp dava yediğim kişiye tazminat verebiliri
Kaç yaşındasın kardeşim

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuğra

Demeyi unuttum adam bana hesabı ver dedi ve hesabını kapat dedi yani hiç bişey demedi hesabı verdikten sonra o değilde benimde hesabımı aynı şekil çaldılar eğer dava yersem bende benim hesabımı çalan kişiye dava açıp tazminat alıp dava yediğim kişiye tazminat verebilirim
kardeşim birdaha böyle şeyler yapma bir defa affedilir

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuğra
karşındaki kişi kafadan kontaksa uğaşır dava açar ama açacagını sanmıyorum birdaha böyle şeyler yapma

Hepfes013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali yıldırım
Tamam abi

Hepfes013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru