Neler Yeni

S24 ultra IMEI atılır mı

BabaVoss7

80+ Silver

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
Hocam Samsunglarda içi açılmıyor ve büyük ihtimal artı şunlar geçerli maalesef

1) yurtdışından getirilen telefonların kapanan imei'leri yılbaşında açılmayacak
2) 2. el telefon satışı kısıtlanacak, telefon alım satım yapmak için yetki belgesi alınacak
3) yurtiçinden alınan telefonlara, mesela apple store'dan alacağınız telefonlara da kayıt yaptırmanız gerekecek ve aldığınız telefonu ancak kendi ailenizden 3 kişiye kayıtlı hatlarla çalışacak
4) aldığınız telefonu 1 yıl geçmeden satamayacaksınız, sattığınızda da yeni alan kişi kendisi ve ailesinden 3 kişi için yeniden kayıt yaptırması gerekecek.
Hocam verdiğiniz bilgilerin kaynağı nedir ve emin misiniz. Çünkü bu hafta bende yurt dışı ip13 alacağım

Errors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes er
Yaptırmana gerek yok hiçbirşey. Her yıl 4+4 ay açık kalıyor ve 1000+1000 tl karşılığında 2+2 ay daha açtırıp tr cihaz gibi kullanabiliyorsunuz.
Bu gerçekten böyle mi? Yurt dışından gelme şartı vs yok değil mi?

Errors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes er
Yok hocam şuan böyle işliyor fakat yılbaşında tak diye değiştirebilirler. O da var.
Yurt dışı almak mantıklı mı sence? yurt içi cihaz almaya kalksak orta segment cihazlar 20-25k civarı. Yurt dışı s24 ultra 30k civarına geliyor.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
Yurt dışı almak mantıklı mı sence? yurt içi cihaz almaya kalksak orta segment cihazlar 20-25k civarı. Yurt dışı s24 ultra 30k civarına geliyor.
Şuan için mantıklı. Eğerk 60k paran varsa ve s24 ultra alacaksan yd 30k alıp 30k ya iyi kötü bir motor veya sistem vb daha iyi olur. Ben bu düşüncedeyim. Eğerki dersen benim güvendiğim telefoncu var. Cüzi bir miktara server kaydı attırırsın. 28k falan paran kalır ve kapanma derdin olmaz.

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ayberk Battal
telefonun yazılımına dokunmadan ve telefonu ameliyat ettirmeden ne yaparsan yap.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,004
Üyeler
155,663
Son üye
perspektif
Top Bottom