Neler Yeni

İPHONE 15 VS S24 ULTRA

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Zyra xone
Apple bence. S24 ultradan sadece bir tık kamerası geri kalır taa ki bir kaç ay geçene kadar :) bir kaç ay sonra android sorun çıkarmaya başlar ama apple on yılda geçse aynı stabil devam eder
Yanlış anlamayında ne stabilesi? Stabile diyip kaç yıllık telefon güncelleme alıyor konusuna gireceksiniz b. İht

15 kötü bir telefon bence. 120 hz iostan sonra düz model her iphone benim için berbat.

Ayrıca 15 ai almayacak 15 pro ve üstü alacak.

15in sadece ana kamerası var diyebiliriz. Uw kötü.

üç cihazıda kullandım 15 15promax ve s24ultra kesinlikle 15 tenekesi s24u ile kapısamaz ki s24 vs 15 olabilir maks

Boş yere fanboyluk yapmaya gerek yok hocam.

İyi aksamlar,

xTURANN

80+ Silver
Telefonda ne arıyorsunuz ki, ona göre öneri yapalım. İşletim sistemi istiyorsanız, google phone'lara bakın iPhone gibi çok ayrı çalışıyo. Android tabanlı ama çok daha iyisi.

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Zyra xone
İkisi rakip değil, S24 Ultra da iyi bir cihaz değil. Samsung youtuberlara iyi para ödüyor hepsi bu. Kamera otistik, ne yapacağı belli değil bir iyi-bir kötü. Zoom yaparken odağı kaçırıyor. Ekran olarak kaliteli fakat HDR olayının iptal edilebilmesi lazım çok saçma çalışıyor. Samsung yazılım işini beceremiyor ve uğraşmıyor. Xiaomi 'nin arka tasarımı çok kaba olmasa Mi14 Ultra alırdım.

Benim seçimim ikisi de değil. iPhone Pro modellerinden alın gerekirse 14 Pro, Pro Max alın ikinci el olarak.

Not: S24 Ultra kullanıyorum, samsung fanboyları elindeki A54 ile gelip köpürmesin :)
Haklı bu arada kamera algoritması çöp s24uda tamamen şans işi bazı durumlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan
Telefonda ne arıyorsunuz ki, ona göre öneri yapalım. İşletim sistemi istiyorsanız, google phone'lara bakın iPhone gibi çok ayrı çalışıyo. Android tabanlı ama çok daha iyisi.
Şöyle söyleyim. Oyun oynamam kamerasının iyi olmasını istiyorum. Ve beni uzun yıllar götürsün istiyorum

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer Murat KARACA
Hocam pro modeller 70k bandında neredeyse bütçemi aşar. İkinci el mevzusunda araştırdım 14 prolar 50 bin civarında ve pil sağlığı 90 altı o yüzden ona da çok güvenemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam benim şuan kullandığım telefonda da 120 hz var ama şarjı çok yiyor hiç açıp kullanmadım bile bu yüzden dnsmxksmxms. Bu zamana kadar iPhonea çok direndim ama yenik düşeceğim sanırım. Kağıt üzerindeki veriler yıl geçtikçe apple lehine dönüyor.
Şuanki cihazınızı bilmiyorum ama S21 ve üzerinde adaptif HZ var. S24'lerde Ekran sabitken 1HZ'e kadar düşüyor. Video izlerken video FPS'ine göre HZ ayarlıyor. O yüzden pek şarj yemiyor yani. Bende S20FE var, adaptif HZ muhabbeti de yok. Su gibi akıyor şarj😅

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Zyra xone
Şöyle söyleyim. Oyun oynamam kamerasının iyi olmasını istiyorum. Ve beni uzun yıllar götürsün istiyorum
S24u daha uzun ömürlü. Ha güncelleme takıntım yok diyorsan 15te olabilir. Eğer 15 pro üstüne çıkmıyorsa mantıksız biraz

Şuanki cihazınızı bilmiyorum ama S21 ve üzerinde adaptif HZ var. Ekran sabitken 1HZ'e kadar düşüyor. Video izlerken video FPS'ine göre HZ ayarlıyor. O yüzden pek şarj yemiyor yani. Bende S20FE var, adaptif HZ muhabbeti de yok. Su gibi akıyor şarj😅
S21 üzeri adaptif 60 120 sadece. Yanlış bilgi vermeyelim hocam s24 serisi 1 120 hz sahip sadece

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer Murat KARACA
S24u daha uzun ömürlü. Ha güncelleme takıntım yok diyorsan 15te olabilir. Eğer 15 pro üstüne çıkmıyorsa mantıksız biraz

S21 üzeri adaptif 60 120 sadece. Yanlış bilgi vermeyelim hocam s24 serisi 1 120 hz sahip sadece
Tek kelime eksik kalmış, ekledim👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan
Şuanki cihazınızı bilmiyorum ama S21 ve üzerinde adaptif HZ var. S24'lerde Ekran sabitken 1HZ'e kadar düşüyor. Video izlerken video FPS'ine göre HZ ayarlıyor. O yüzden pek şarj yemiyor yani. Bende S20FE var, adaptif HZ muhabbeti de yok. Su gibi akıyor şarj😅
Şuanki cihazım iyi değil redmi note 11 pro 120 hz var ama memnun değilim şarjı çok yiyor 120 de

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan

Vallaha bilemedim ya bu takas mevzusuna baktım ileride değiştirmek istersem değerler nasıl olur diye atıyorum 2021 de 12 ve s22 ultra çıkmış bunları takasta kullandığımda 12 ile s22 ultra arasında 6-7 binlik fiyat farkı vardı en az iphone değer de kaybetmiyor çok.

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Zyra xone
Vallaha bilemedim ya bu takas mevzusuna baktım ileride değiştirmek istersem değerler nasıl olur diye atıyorum 2021 de 12 ve s22 ultra çıkmış bunları takasta kullandığımda 12 ile s22 ultra arasında 6-7 binlik fiyat farkı vardı en az iphone değer de kaybetmiyor çok.
Değer olayına bakıyorsan yapıştır iphpne. Eğer öğrenci indirimin varsa yeni s serisi telefonlara 2 3 k vererek değiştirebiliyorsun ilk vıktıkları anda

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan
Değer olayına bakıyorsan yapıştır iphpne. Eğer öğrenci indirimin varsa yeni s serisi telefonlara 2 3 k vererek değiştirebiliyorsun ilk vıktıkları anda
Evet öğrenci indirimim olması lazım samsungta öğrenci belgem kayıtlı nasıl oluyor hocam o?

Top Bottom