Neler Yeni

Minecraft survival için mod önerileri

KaiserII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
Selam arkadaşlar orijinal minecraftım var ve bu mc sade hali baya sıkıcı sizin deneyimlediğiniz güzel survival mc modları varsa söyleyebilir misiniz curse forgeden indiricem.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
crazycraft mod pack vardı zamanında. şuanda duruyormu bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tyler Babuş
just enough items kesinlikle daha istiyorsan verebilirim baya minecraft modlarına hakimim çünkü

Cenk _07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Cenk Yalçın
Selam arkadaşlar orijinal minecraftım var ve bu mc sade hali baya sıkıcı sizin deneyimlediğiniz güzel survival mc modları varsa söyleyebilir misiniz curse forgeden indiricem.
Ben "medieval minecraft MMC4" indirdim bir hafta önce çok güzel öneririm. 8gb ram verirsen güzel oynanıyor 400 moda rağmen
Mesaj otomatik birleştirildi:

mod değilde mod paketi daha iyi olur
Medieval Minecraft MMC4

KaiserII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
faresiz
Bu ekibin Medieval MC, Better MC paketlerinde takılıyorum, ekibin yaptığı paketler baya başarılı. Alternatif olarak Youtube da "best mod pack" diye aratabilirsin eminim güncel de daha farklı paketler gelmiştir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berke Koray
Çok fazla oynamadım ama prominence 2 öneririm. Elden ring tarzı bir mod paketiydi yanlış hatırlamıyorsam. Oynadığım süre zarfında eğlenmiştim.

KaiserII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
Bu ekibin Medieval MC, Better MC paketlerinde takılıyorum, ekibin yaptığı paketler baya başarılı.
bazı modlarda gördüğüm su mekaniği beni korkutuyor çünkü daha o seviyede mc oyuncusu değilim malesef hardcore diye mcyi normal oynamıyorum çünki oyun aşırı tekrara bağlıyor

Çok fazla oynamadım ama prominence 2 öneririm. Elden ring tarzı bir mod paketiydi yanlış hatırlamıyorsam. Oynadığım süre zarfında eğlenmiştim.
bunuda yazdım hoşuma gitti teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Berke Koray
bazı modlarda gördüğüm su mekaniği beni korkutuyor çünkü daha o seviyede mc oyuncusu değilim malesef hardcore diye mcyi normal oynamıyorum çünki oyun aşırı tekrara bağlıyor

bunuda yazdım hoşuma gitti teşekkür ederim
Rica ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,407
Üyeler
149,724
Son üye
berataydın23