Neler Yeni

Yardım Ryzen 5 7500 F İçin kule tipi soğutma önerisi

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Bünyamin
Arkadaşlar Merhablar Ryzen 5 7500 F aldım kullanalı daha 4 veya 5. gün işlemci valorantta 85 dereceyi görüyor Kasanın yanına elimi koyduğum zaman ciddi anlamda el yakacak sıcaklık oluyor. Şuan bir tane kule tipi soğutma ile kullanıyorum zaten ama kule tipi soğutma yetersiz diyenler var değer normal diyenler var ama bir tane daha kule tipi soğutmaya almaya karar verdim işlemci fazla zarar yemeden Strong M4 12 X pro diye bir kule tipi soğutma almıştım onu kullanıyorum şuan yetersiz geliyor galiba kule tipi soğutma herkes şu kule tipi soğutmayı öneriyor cidden fark ettirir mi ?

Thermalright Phantom Spirit 120 Se Argb​

Rymeka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Tarık Kızıl
Arkadaşlar Merhablar Ryzen 5 7500 F aldım kullanalı daha 4 veya 5. gün işlemci valorantta 85 dereceyi görüyor Kasanın yanına elimi koyduğum zaman ciddi anlamda el yakacak sıcaklık oluyor. Şuan bir tane kule tipi soğutma ile kullanıyorum zaten ama kule tipi soğutma yetersiz diyenler var değer normal diyenler var ama bir tane daha kule tipi soğutmaya almaya karar verdim işlemci fazla zarar yemeden Strong M4 12 X pro diye bir kule tipi soğutma almıştım onu kullanıyorum şuan yetersiz geliyor galiba kule tipi soğutma herkes şu kule tipi soğutmayı öneriyor cidden fark ettirir mi ?

Thermalright Phantom Spirit 120 Se Argb​

thermalright assasian perles al aynı işlemci valoda 60 geçmedi

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kule tipi iş görüyor aynı işlemci var bende kule tipği olarak thermalright peerles assaisn var valoda 60 geçm edi memnum
yok hocam onu sormadım benim kullandığım Strong M4 12X pro kule tipi soğutma mı yetersiz kalıyor

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin soğutucuyu bilmiyorum ama valorant gibi bir oyunda 85 görmesi sıkıntı değişmen iyi olur yoksa 1 yıl sonra fena droplar yersin
Kule tipi soğutmayı değişmem gerek demi hocam

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Uğur
thermalright derdim bende ama galiba herkes önermiş sana :)

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Bünyamin
yani muhtemeln ondandır çok düşük bi ihitimal işlemcide sorunlu olabilir. şuan kullandığınız soğutucuyu bir araştırın
İşlemcinin sorunlu olmasını nereden anlayabilirim ki hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

thermalright derdim bende ama galiba herkes önermiş sana :)
Hocam bu thermalright çok mu iyi ya 100 kişi önerdi neredeyse :D

Rymeka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Tarık Kızıl
İşlemcinin sorunlu olmasını nereden anlayabilirim ki hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu thermalright çok mu iyi ya 100 kişi önerdi neredeyse :D
youtubedan işlemci testleri yaz testleerini yap 90 95 olursa arızalıdır.

Top Bottom