Neler Yeni

Askerlik Tecil Hakkında?

beyler Yaş 19 Yoklamaya 5 Ay kaldı Şuan güzel bir işte çalışıyorum Lise mezunuyum Bu aralar gitmek istemiyorum Askerliğimi Nasıl Tecil ettirebilirin?

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Hüseyin Aksoy
yks ye girdinmi eğer girdiysen herhangi bir bölüme kayıt ol aktif olarak gözük tecil ettire bilirsin o aradada açıktan kaydolursan hem 2 yıl içinde üniversite mezunu olursun hemde tecil ettirirsin

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yks ye girdinmi eğer girdiysen herhangi bir bölüme kayıt ol aktif olarak gözük tecil ettire bilirsin o aradada açıktan kaydolursan hem 2 yıl içinde üniversite mezunu olursun hemde tecil ettirirsin
Yok hocam ya çalışıyorum başvuracaktım unuttum para ile falan bi açık üniye giremem mi

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Halil Karagöz
beyler Yaş 19 Yoklamaya 5 Ay kaldı Şuan güzel bir işte çalışıyorum Lise mezunuyum Bu aralar gitmek istemiyorum Askerliğimi Nasıl Tecil ettirebilirin?
Dostum konu açacağına en yakın askerlik şubesine gitsen veya arasan daha mantıklı değil mi ? Askerlik şubesi memuru mu burdakiler ? Gideceğine konu açmışsın milletten cevap bekliyosun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum konu açacağına en yakın askerlik şubesine gitsen veya arasan daha mantıklı değil mi ? Askerlik şubesi memuru mu burdakiler ? Gideceğine konu açmışsın milletten cevap bekliyosun
+ Üniversiteye kaydolursan gitmessin diğer şartı kimse söyleyemez ara sor üniversiteye gitmessem nolur tecil edebilir miyim diye

Mauro İcardi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,132
İsim
Mauro İcardi
Bilgisayarda problem yaşayan adama konu açacağına tamirciye git demek gibi bir şey bu :D?
Adam önden bilgi almaya çalışıyor bilen biri varsa diye zaten sonra ikinci aşamaya geçer artık askerlik şubesi falan.

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Halil Karagöz
Bilgisayarda problem yaşayan adama konu açacağına tamirciye git demek gibi bir şey bu :D?
Adam önden bilgi almaya çalışıyor bilen biri varsa diye zaten sonra ikinci aşamaya geçer artık askerlik şubesi falan.
Tamircilerin bile anlamadığı veya aklına gelmediği çözümleri bulmak için kullanırsın bu tür forumları dostum. Cevabının zaten kolay bulunabileceği sorunları konuşmak için değil.

Mauro İcardi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,132
İsim
Mauro İcardi
Tamircilerin bile anlamadığı veya aklına gelmediği çözümleri bulmak için kullanırsın bu tür forumları dostum. Cevabının zaten kolay bulunabileceği sorunları konuşmak için değil.
Şahsen forumun kullanım amacının aşırı zor olmayan çözümleri bulmak olduğunu düşünüyorum. Ayrıca askerlik şubesine gitmek adamın vaktini daha çok alacağından en kısa zamanda bilgiye ulaşabilmiş oluyor.

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Halil Karagöz
Şahsen forumun kullanım amacının aşırı zor olmayan çözümleri bulmak olduğunu düşünüyorum. Ayrıca askerlik şubesine gitmek adamın vaktini daha çok alacağından en kısa zamanda bilgiye ulaşabilmiş oluyor.
Hocam tamamda doğum tarihini vs bilmediğin, askerlik hakkında her ay yeni kanunların çıktığı bir ülkede nasıl yeterli bilgiyi verebilirsin ? Adama 1 yılın var desek 3 ay sonra gitse :D bu sefer burdakilere sayıp sövecek. Arayıp bilgi alabilir zaten oradaki memur gerek görürse gel der veya online e devlet ile tecil ettirme şansı varsa adımları anlatır her gün tecil konusu görmekten de sıkıldım.

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Hüseyin Aksoy
dostum sen ne boş yaptın yazı yazmak için yazıyorsun gör geç ne tantana yapıyorsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,903
Üyeler
151,135
Son üye
halo44
Top Bottom