Neler Yeni

Çözüldü✓ İtopya 2 el mi satıyor

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,399
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben hiç böyle bişey görmedim böyle bişey yok bence ben bir ürün satın aliyorsam sıfır olarak ambalaj li sıfır kutuda gelir onu ilk ben açarım
Hazır sistemlerde o iş öyle olmuyor montaj yapılması için kutular etiketler açılır

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Görkem çetinkaya
Arkadaşlar selam Bugün ben 7700 xtli bir sistem aldım Ama aklıma takıldı demin bir bilgisayarcı ile konuştum Bu kutusuz rame ve tray işlemci ikinci el oluyormuş ekran kartı kutusunun da stickerı yoktu açıktı yani ben orada görmüştüm Bunlar ikinci el mi tereddüt düştü içime
Hayir 2.el sqtmazlar

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Cefika
Hocam kutusu açılmış olabilir. Sonuçta deniyorlar. O bilgisayar kurulu gelsin istiyorsunuz. Ekran kartı sorunlu çıkmış olsaydı niye denemeden gönderiyorlar dersiniz. Sorun varsa sizde iade edersiniz. Çok dert etmeyin. Tray konusu için yeterince cevap verilmiş susuyorum ben :D

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Muhammed emin efe
Ben almasam bile bir bilgisayarda deniyorlar yani çalışıp çalışmadığını göstergesi diye Ya bunu deseler yeterdi hocam ya da ben anlayamadım bayağı bir üstüme geldi arkadaşlar da sorun değil yani Bilmemek ayıp değil
Yok şöyle düşün sen aldın ya ürünü sana sattıktan sonra onun içine sistem kurmaları ve kartı, diğer kompenentleri test etmeleri lazım. Bunu zaten görüntü almadan yapamaz. O sebepten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,362
Üyeler
157,364
Son üye
forestrunner
Top Bottom