Neler Yeni

Çözüldü✓ İtopya 2 el mi satıyor

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda
Kutu açılım videolarına bak , bant normalde var mıymış
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 kişi aynı şeyi söylüyor aynı cevabı veriyorsun , bu kadar şüphen varsa bence teslim alma direkt en hayırlısı o olur
Hocam yol yorgunluğu ile spordan otobüste sizlere mesaj yazıyordum, şimdi baktım yabancı kanallara yok onlarda da kusura bakmayın, biraz takıntılıyım en kısa sürede bırakacağım zaten, eğer laflarımla sizi kırdıysam kusuruma bakmayın.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,356
İsim
Kerem Çavuş
Hocam yol yorgunluğu ile spordan otobüste sizlere mesaj yazıyordum, şimdi baktım yabancı kanallara yok onlarda da kusura bakmayın, biraz takıntılıyım en kısa sürede bırakacağım zaten, eğer laflarımla sizi kırdıysam kusuruma bakmayın.
Önemli değil az para değil sonuçta sorgulamanız doğal , saçma şekilde bazı ekraj kartlarına koruma bantı koymuyolar hayırlı olsun tekrar

yenigeldim

80+ Silver
Hocam kutunun stickeri yoktu yani açılmış kullanılmış olarak sayılmıyor mu elden alacağım mağazadan zaten pazartesi günü kuruluyor aynı şekilde anakartın da koruma bandı yoktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sticker neden yok ki hocam kart da o zaman ?
Anakart kutusunda koruma bandı olmuyor

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,299
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tray işlemcinin kutusuz geldiğini bilmeyen bilgisayar dükkanı açıyor ya ayar oluyorum akla bak hele 😃

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda
Tray işlemcinin kutusuz geldiğini bilmeyen bilgisayar dükkanı açıyor ya ayar oluyorum akla bak hele 😃
Hocam valla artık beni gömmeyin ben olayı anladım :D diken üstün de mesajlarınızı açıyorum.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,299
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam valla artık beni gömmeyin ben olayı anladım :D diken üstün de mesajlarınızı açıyorum.
Sana bişey demiyorum kardeşim benim sen bilmeyebilirsin bu çok doğal adam nasıl bilmiyor da dükkan açıyor ona sitem ediyorum senlik hiçbir şey yok canım hazır sistemlerde kurulu geldiği için kutular açık jelatin vs sokulu gelir bu çok normal

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,234
Üyeler
156,751
Son üye
arahimm
Top Bottom