Neler Yeni

Dolandırıldık , yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Son durum nedir?
Adamın sunucuyu vpn ile İzlanda da açtığını öğrendik , başka bi şey bulamadık , polisler elde tutunan tek adam akıllı bilginin ksrşı tarafın bankası olduğunu söylüyor ama sonuçta en yakın 2 yıla felan çıkarmış. O oro$bu çocuğunu bı bulsak , hayır zaten borçlar vardı birde bu adam dolandırdı 40 bin lira gibi bir sıkıntı çekiyoruz

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Volkan
Arkadaşlar bu gün dolap uygulamasından ablama iPhone 11 alacaktık , adama parayı gönderdik , sonra dolap dan arama geldi ve efendim para gönderilemedi açıklamaya alışveris kodunu yazmalıydınız , tekrar gönderin dedi bizde gönderdik anlamadık tabi meğer dolandırılmışız iki kere para gönderdik ama işlemi onaylamadılar paralar ulaştı iPhone 11 gönderilmedi yardım edin ne yapabiliriz , adama doktor diye inanmıştık göndermedi , yardım edin
kral siz bile isteye dolandırılmışsınız

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ebubekir usta
Adamın sunucuyu vpn ile İzlanda da açtığını öğrendik , başka bi şey bulamadık , polisler elde tutunan tek adam akıllı bilginin ksrşı tarafın bankası olduğunu söylüyor ama sonuçta en yakın 2 yıla felan çıkarmış. O oro$bu çocuğunu bı bulsak , hayır zaten borçlar vardı birde bu adam dolandırdı 40 bin lira gibi bir sıkıntı çekiyoruz
14 k borc varken neden iphone 11 almak istediniz?

Starlex

80+ Silver
Dedim ben sana bişey çıkmaz bu işten olan senin 40k parana olur diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hasan Emir Aslım
14 k borc varken neden iphone 11 almak istediniz?
Knk iPhone yı aldık 2. Yi gondermemiz gerekmiş ilki olmamış adam dediki 1 saat içinde önceki para size geri gelecek bizde hemen parayı atak dedik borç aldık onuda gonderdik para geri gelmedi

Metoez

80+ Bronze
Hocam borc varken iphone almaniza mi sasayim dolandirilmaniza mı .
Aga bizimkiler internetten bulmuş adamı adam kendi Dolap uygulamasını yapmış bize onu indirtmiş iki kere aynı uygulamadan gönderdik
Oha oha lan kriptoda basima gelmisti bu

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,908
İsim
.

asrın_tok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ebubekir usta
Knk iPhone yı aldık 2. Yi gondermemiz gerekmiş ilki olmamış adam dediki 1 saat içinde önceki para size geri gelecek bizde hemen parayı atak dedik borç aldık onuda gonderdik para geri gelmedi
adamı ara ihtiyacım var kanser kardeşim mutlu olsun diye almıştım abi nolur geçim sıkıtnsıı çekiyorum de.

Top Bottom