Neler Yeni

Hangi Havit Gamenote Kulaklık Modeli Daha Mantıklı?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,222
İsim
Mehmet Aslan
Ha o zaman pek sıkıntı değil bluetooth'lu kulak içi kulalığımda da aynı sorun vardı. Dediğiniz gibi bir süre sonra alışıyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

swotch kullanıcısının dediği gibi ufak bir dip ses fark ettiniz mi kulaklıkta, kablolar birbirine çok fazla dolanıyor mu, uzun süreli kullanımda özellikle kulakta ağrı acı yapıyor mu?
dip ses 0 , hiçbir dip sesle karşılaşmadım ne mikrofonda ne normal sesinde. Bende şaşırmıştım gelince bütçesindeki game power kulaklıklarda yaygın bulunan bir durum. Ağrı konusunda günde 15 saate varan kullanımlarım oluyor hiçbir ağrı ile karşılaşmadım , yükseklik ayarı en yüksekte. Yumuşaklık konusunda baya yumuşak pedleri var hissiyatı çok iyi , havalı süngerden yapılmış. Kablo konusunda bulunduğun ortama göre dolanma olabilir , kablo kalitesini çok beğenmedim maalesef orta sertlikte biraz sert , paracord kablo olsa yokmuş gibi hissetsek çok güzel olurmuş.

Wierotten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berk UÇAN
dip ses 0 , hiçbir dip sesle karşılaşmadım ne mikrofonda ne normal sesinde. Bende şaşırmıştım gelince bütçesindeki game power kulaklıklarda yaygın bulunan bir durum. Ağrı konusunda günde 15 saate varan kullanımlarım oluyor hiçbir ağrı ile karşılaşmadım , yükseklik ayarı en yüksekte. Yumuşaklık konusunda baya yumuşak pedleri var hissiyatı çok iyi , havalı süngerden yapılmış. Kablo konusunda bulunduğun ortama göre dolanma olabilir , kablo kalitesini çok beğenmedim maalesef orta sertlikte biraz sert , paracord kablo olsa yokmuş gibi hissetsek çok güzel olurmuş.
Detaylı yazdığınız için teşekkür ederim

Top Bottom