Neler Yeni

beceriksiz İntel Otomatik fan bile koyamamış

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Volkan
Gördüğüm en leş ekran kartı Asus Tuf rx 6700xt yi de geçerek İntel Arc A750 olmuştur hayatımda bir daha bulaşmayacağım marka intel olmuştur tebrikler intel ne işlemcisini alırım ne de ekran kartını öyle dandik bir ekran kartı yapmışlar ki hava tahliyesi berbat olduğu için 80 derece altına düşmüyor nedeni bu rezil ekran kartı fan açamıyor boşta bile çalışıyor ama fan açamayacak kadar leş gibi bir ekran kartı yazılıma girip sürekli sürekli ayar yapıp zero fanı ayarlıyorum ısındıkça fan hızı yükseltsin diye ayarlıyorum İntel Dostum sen bu ekran kartı sektörünü bırak bak işlemcilerde de tökezledin

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
Batuhan
Uygunsuz davranış
eee bunu yazınca ne geçti eline şimdi? intel daha yeni ekran kartı sektörüne girdi gayette fiyat performans kartlar çıkarıyor zamanla gelişecektir böyle saçma bi konu açma gereksinimi niye duydun mesela.
ayrıca RX 6700XT ekran kartına en leş kart diyen biriyle donanım konusunda tartışmam bile. yazık kafana.

Palo DAYI

80+ Gold
6700xtnin nesi kötüydü acaba ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6700xtnin nesi kötüydü acaba ?
wattman
Mesaj otomatik birleştirildi:

eee bunu yazınca ne geçti eline şimdi? intel daha yeni ekran kartı sektörüne girdi gayette fiyat performans kartlar çıkarıyor zamanla gelişecektir böyle saçma bi konu açma gereksinimi niye duydun mesela.
ayrıca RX 6700XT ekran kartına en leş kart diyen biriyle donanım konusunda tartışmam bile. yazık kafana.
kartlar çıkarıyor derken ve dünkü firma değil böyle amatörlükler yapamaz ve kartlar çıkarıyor değil 2 kart çıkardı ve boş boş halta yaramayan güncellemeler getirip duruyor

Palo DAYI

80+ Gold
wattman

kartlar çıkarıyor derken ve dünkü firma değil böyle amatörlükler yapamaz ve kartlar çıkarıyor değil 2 kart çıkardı ve boş boş halta yaramayan güncellemeler getirip duruyor
Valla sizi bilmem ama bende 6700 var 1.5 senedir hata almadım birazda şans isi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Volkan
Uygunsuz davranış
ve ergen dostum hani insanlar içindekini dışarı haykırmak ister ya tam olarak onu yapıyorum işine gelmiyorsan bakmayacaksın konuya olup bitecek kapiş

he aynen o şans işi bu şans işi markayı savunmak için şans diyorsunuz şuan da da kardeşim wattman alıyor buda mı şans ne bahtsız bedevimişim ben ya komedisiniz vallaha

mevcut olarak ben aldığım zamanlarda rx 6600 ile wattman alan arkadaşım vardı

Keyfen

80+ Bronze
wattman

wattman a şaşırmican ki, ekran kartının üzerinde nasıl ki fan olacağını biliyorsan amd ekran kartlarındada wattman hatasını alıyorsun. asıl ilginç olanı ilk 1 yıl civarı wattman hatası alıp devamında hiç waattman almamam ilginç.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Volkan
wattman a şaşırmican ki, ekran kartının üzerinde nasıl ki fan olacağını biliyorsan amd ekran kartlarındada wattman hatasını alıyorsun. asıl ilginç olanı ilk 1 yıl civarı wattman hatası alıp devamında hiç waattman almamam ilginç.
1 sene boyunca oyun zevkim zehir olduktan sonra geri kalan sürede alsam ne almasam ne

Palo DAYI

80+ Gold
ve ergen dostum hani insanlar içindekini dışarı haykırmak ister ya tam olarak onu yapıyorum işine gelmiyorsan bakmayacaksın konuya olup bitecek kapiş

he aynen o şans işi bu şans işi markayı savunmak için şans diyorsunuz şuan da da kardeşim wattman alıyor buda mı şans ne bahtsız bedevimişim ben ya komedisiniz vallaha

mevcut olarak ben aldığım zamanlarda rx 6600 ile wattman alan arkadaşım vardı
Güzel kardesim marka benim babamın firması değil ki savunayim
biraz sinirlisin anlıyorum ama burda millete atıp tutmaya gerek yok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Volkan
tabi kanka atıp tuttum aynen sanırsın millet ailevi değerlerini ayaklar altına aldım herkese küfürler yağdırdım da atıp tutma diyor bu forum iyice şaşırdı :D

BAK mesela valorant oynuyorum ayarları sıfırlandı yine sanırım 80 derece çalışıyor :D

Palo DAYI

80+ Gold
tabi kanka atıp tuttum aynen sanırsın millet ailevi değerlerini ayaklar altına aldım herkese küfürler yağdırdım da atıp tutma diyor bu forum iyice şaşırdı :D
Senle tartışılmaz okuduğunu anlamakta zorlaniyorsun

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ayetullah Taylan
Fakir misin?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri