Neler Yeni

beceriksiz İntel Otomatik fan bile koyamamış

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Volkan
Dostum şimdi sen buraya konu açmışsın ama bu ürünler teknolojik ürünler olduğu için her an bir şey olabilir. Konu açmadan önce yetkili servis veya İntel global yazılı bir mail görüşme yapmanı tavsiye ederim. Eğer oralardan bir çözüm alamaz isen buraya yaşadığın tüm süreci aktarırsın o zaman aynı ürünü alacak kişiler yol göstermiş olursun.
ZATEN kötü ve çoğu kişinin bildiği bir saçmalık ile niye o kadar uğraşayım :D ŞUAN 90 DERECE VALORANTTA BOŞ EKRANDA
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum şimdi sen buraya konu açmışsın ama bu ürünler teknolojik ürünler olduğu için her an bir şey olabilir. Konu açmadan önce yetkili servis veya İntel global yazılı bir mail görüşme yapmanı tavsiye ederim. Eğer oralardan bir çözüm alamaz isen buraya yaşadığın tüm süreci aktarırsın o zaman aynı ürünü alacak kişiler yol göstermiş olursun.
ha elbette haklısın belkı gğncelleme ile düzelir

Hocam bu tarz şikayet ve geri bildirimleri globale mail atmak daha mantıklı olacaktır. iPhone 7 kullanırken bug görüp detaylı mail gönderdim ve ilerleyen zamanlarda güncelleme verip sorunu düzeltilmişlerdi.
şuan boşta 90 derece valorantta

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
KaanBerkKral
eee bunu yazınca ne geçti eline şimdi? intel daha yeni ekran kartı sektörüne girdi gayette fiyat performans kartlar çıkarıyor zamanla gelişecektir böyle saçma bi konu açma gereksinimi niye duydun mesela.
ayrıca RX 6700XT ekran kartına en leş kart diyen biriyle donanım konusunda tartışmam bile. yazık kafana.
çok ayıp ağzına acı biber sürerim

332merek

80+ Bronze
Gördüğüm en leş ekran kartı Asus Tuf rx 6700xt yi de geçerek İntel Arc A750 olmuştur hayatımda bir daha bulaşmayacağım marka intel olmuştur tebrikler intel ne işlemcisini alırım ne de ekran kartını öyle dandik bir ekran kartı yapmışlar ki hava tahliyesi berbat olduğu için 80 derece altına düşmüyor nedeni bu rezil ekran kartı fan açamıyor boşta bile çalışıyor ama fan açamayacak kadar leş gibi bir ekran kartı yazılıma girip sürekli sürekli ayar yapıp zero fanı ayarlıyorum ısındıkça fan hızı yükseltsin diye ayarlıyorum İntel Dostum sen bu ekran kartı sektörünü bırak bak işlemcilerde de tökezledin
FENA BOŞ KONU

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Volkan

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Talat
wattman

kartlar çıkarıyor derken ve dünkü firma değil böyle amatörlükler yapamaz ve kartlar çıkarıyor değil 2 kart çıkardı ve boş boş halta yaramayan güncellemeler getirip duruyor
olum wattman sana ne gibi sorın cıkarıyor da bizde zamanında aldık RX570 watman hatasını ekran akrtında ayarların sıfırlanıyordu oyun sonu ayarları yapıyordum tekrardan devam ediyordum sizde ne gibi bir sorun yaratıyordu?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Volkan
olum wattman sana ne gibi sorın cıkarıyor da bizde zamanında aldık RX570 watman hatasını ekran akrtında ayarların sıfırlanıyordu oyun sonu ayarları yapıyordum tekrardan devam ediyordum sizde ne gibi bir sorun yaratıyordu?
oyun ortasında çökme driver siliniyor oyun ortasında ekran siyah olup gelmiyor yenide başlıyor sonra driver siliniyor

droplar oluyrodu

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
kaanzi
okurken gül gül öldüm la çok iyi konu :pepega::pepega:

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Volkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Volkan

Ceasar123

80+ Bronze
Bu işin en güveniliri NVİDİA
Sonra ise AMD tabii ki de.
İntel direkt AMD'den daha kumar sayılır bu yazılım sorunları vs. açısından. Daha yeniler çünkü.

Sen çok yanlış strateji ile ilerlemişsin.

Kafa rahatlığı istiyorsanız NVİDİA ilk tercihiniz olsun.

Top Bottom