Neler Yeni

işlemcimin yeterli soğumaması

erenlew34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
Arkadaşlar işlemcim r 5 7500f ve stok fanla yüksek dereceleri görüyordum dün phantom spirit kule tipi soğutucu aldım ve eve gelip montajlamaya çalıştım ama yıldız tornavida yoktu bende bilgisayarcıya götürdüm ve taktı eve geldim boşta 55 56 dereceler stres testinde ortalama 75 80 gibi bir şeydi 85'lere çıktı 3 4 saniye falan indi sonra ama ısılar normal gelmedi sizce sıkıntı nedir bide phantom spirit bu işlemci için iyi bir soğutucu birde havalar sıcak ama bu kadar olamaması lazım ısının

nawpor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
sezer ser
bu kadar ısıya takılırsan oynadığından keyif alamazsın. salla bak keyfine ısı değerleri 90-95 üzerinde olmadıkça sorun yoktur. zaten cihaz kendini korur o ısılara çıkarsa. amd nin sitesinde resmi olarak bu işlemcinin
95 dereceye kadar sorunsuz çalışmaya devam edeceği yazıyor zaten.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Eren Erkaşda
takılırken yanında mıydın, macunda falan bir şey olmuş olabilir mi, kalitesiz macun falan

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Ensar Polat
bu kadar ısıya takılırsan oynadığından keyif alamazsın. salla bak keyfine ısı değerleri 90-95 üzerinde olmadıkça sorun yoktur. zaten cihaz kendini korur o ısılara çıkarsa. amd nin sitesinde resmi olarak bu işlemcinin
95 dereceye kadar sorunsuz çalışmaya devam edeceği yazıyor zaten.
Aynı performansla devam edeceği yazmıyor ama .

erenlew34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
takılırken yanında mıydın, macunda falan bir şey olmuş olabilir mi, kalitesiz macun falan
değildim işte hatayı orda yaptımda macunu sürmüştür eyw ama bir şey ters gibi bu ısı normal değil bu soğutucuya göre

erenlew34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
arkadaşlar peki eğer diyelim ki yanlış monte edildi biraz böyle kullansam bir sıkıntı çıkar mı

Top Bottom