Neler Yeni

Yardım İNCEHESAP BENİ DOLANDIRDI!

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Ömür
Kardeşim bana paramı iade etsinler yeter benim fazlasında gözüm yok zaten ama 2 defa aradım 1300 tl için kapının önünde yalvarmayacağıma göre diğer altternatifler neyse onu öğrenmeye çalışıyorum.
1300tl az paramı kral arayıp söylüceksin ben yapardım valla 1tl bile yedirmem

yaman..k

80+ Bronze
Yutup a video yükle facebookta pc hocası ve modart gruplarında paylaş youtuber lara ulaşmayı dene

Farex

80+ Silver
Yutup a video yükle facebookta pc hocası ve modart gruplarında paylaş youtuber lara ulaşmayı dene
video falan uğraşamam salı gününe kadar o parayı attılar attılar atmadılar mahkemeye veririm direk avukat uğraşsın.

FurkanIIy

80+ Bronze
Hocam THH'ye başvur. Adamı uçurular olum hayırdır lan?

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,538
İsim
Deniz Bey
Olabilir yanlış anlaşılma bekleyin bakalım hafta içi olsun gerekirse şimdiden mail atın durumu anlatın , hafta içi sorunu çözerler bu kadar abartılacak durum yok ,hee baktın oralı olunmuyor ozaman gerekeni yaparsın

yenigeldim

80+ Silver
Dava falan diye gazlayanlar hiç mahkemeye işi düşmüş mü? 10 senedir 2 karış toprağın davası bitmedi. İncehesap ararsan adamlar o parayı yollar sana zaten. Öncelikle mail atıyorsun, ardından mh darlıyorsun. Sonuç çıkmazsa THH veriyorsun bitti gitti.

Mert

80+ Silver
İncehesap 1300₺ için bu hareketi yapmaz. Birkaç gün içerisinde sana ulaşıp iadeyi gerçekleştireceklerdir. Şimdilik bir şey yapmana gerek yok.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,130
İsim
Hacı
İncehesap ı ara paranı vermezlerse.
THH e başvur.

Farex

80+ Silver
Dava falan diye gazlayanlar hiç mahkemeye işi düşmüş mü? 10 senedir 2 karış toprağın davası bitmedi. İncehesap ararsan adamlar o parayı yollar sana zaten. Öncelikle mail atıyorsun, ardından mh darlıyorsun. Sonuç çıkmazsa THH veriyorsun bitti gitti.
İncehesap 1300₺ için bu hareketi yapmaz. Birkaç gün içerisinde sana ulaşıp iadeyi gerçekleştireceklerdir. Şimdilik bir şey yapmana gerek yok.
İşte bu sebeplerden bende bekliyorum 2-3 gün daha mühdet veriyorum yanlışlık olmuş olabilir ben işin o kısmında değilim sonuçta benden haksız yeere para alındı bu parayı iade etsinler bneim için yeterli.

atar1993

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muhammed
Instagram
ig:muhammedatar_
Steam
https://steamcommunity.com/id/atar1993/
Dediğim gibi diğer kanıtlarda bunlardır.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dava etmeyi düşünüyorum ama değer mi değmez mi ikilemdeyim.
Servis raporunda müşteri memnuniyeti adına ücretsiz yapılacak diye yazılmamış. "Hasarlı işlemci pini müşteri memnuniyeti adına düzeltildi." yazılmış. Ayrıca servis raporunda ISLEMCI SOKET PINLERINDE HASAR VARDIR UCRET VERILECEK yazılmış. THH size bu konu hakkında yardımcı olmayacak yüksek ihtimal. Ayrıca genel kullanım koşulları ve garanti kapsamında da kullanıcı hatası olarak geçen bir durum yaşamışsınız. Ücretsiz yapıldığıyla ilgili resmi bir kayıt bulunmadığından ve garanti koşullarının dışına çıkıp işlem görüldüğünden sizi haksız çıkartmak için bir dünya sebep görünüyor. Keşke incehesapla servis işini çözmek yerine direkt olarak kutu içinde yer alan servisi arayıp direkt olarak işlem yaptırtsaydınız.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mecit burak kılıç
hocam video çekip yollayın belki 4080 4090 hediye edebilirler özür için (!)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,872
Üyeler
158,674
Son üye
HacıSamet
Top Bottom