Neler Yeni

Arnold benzeri vücut nasıl yapılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk Çelik
boy 1.92 kilo 104 yag oranim %24 az kütleli fizigim var yag birazcik fazla, steroid basıp arnold gibi olabilir miyim??? yas 23 bu arada

Pazasco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Baran Çiftçi
kardeşim bu alanda profesyönel olarak yarışmalara katılmıyorsan kendi halinde sporuna git gel yapıyorsan, sırf görüntü için sağlığınla oynamana değmez.Ve Ayrıca her iğne vuran Arnold olsaydı sanırım spor salonlarında zargana insan göremezdik

Shourd

80+ Silver
boy 1.92 kilo 104 yag oranim %24 az kütleli fizigim var yag birazcik fazla, steroid basıp arnold gibi olabilir miyim??? yas 23 bu arada
yani söylemek bana düşmez ama bence sırf fizik için ömrünüzün azalmasına değmez yani sizin fikriniz sizin seçiminiz ben karışamam ama onun gibi fizik için yüksek miktarda gerekir gibi ve yapabilceğinizde garanti değil o tür maddeler ondan dolayı ömrünüzü kısaltmayın bence asgari düzeyde bi fizik yapın rahatça bu formuda korursunuz hem

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim bu alanda profesyönel olarak yarışmalara katılmıyorsan kendi halinde sporuna git gel yapıyorsan, sırf görüntü için sağlığınla oynamana değmez.Ve Ayrıca her iğne vuran Arnold olsaydı sanırım spor salonlarında zargana insan göremezdik
hocam daha öncesinde 5 yıl fitness geçmişim oldu boyuma rağmen karın kaslı estetik bir fizik yapmıştım sonrasında işe başlayınca bıraktım haliyle bayagi yaglandim kasta kaybettim. Genetigim kötü degil natural olarakta iyi bir gelişim kaydetmistim. Saglık falan benim pek umurumda degil ondan steroid bassam da umurumda olmaz,

Pazasco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Baran Çiftçi
hocam daha öncesinde 5 yıl fitness geçmişim oldu boyuma rağmen karın kaslı estetik bir fizik yapmıştım sonrasında işe başlayınca bıraktım haliyle bayagi yaglandim kasta kaybettim. Genetigim kötü degil natural olarakta iyi bir gelişim kaydetmistim. Saglık falan benim pek umurumda degil ondan steroid bassam da umurumda olmaz,
Dostum şuanki düşüncen bu yönde olabilir ama yaşayacağın sıkıntılarda sağlığın önemini anlıyorsun. Genlerde bu işte çok önemli, çevremizde fazlasıyla var iğne vurup gelişim sağlayamayan,doğru içeriği kullanmayan doğru pct sürecini yaşamayan. Bahsettiğin şey birazda bütçe meselesi.Ben tren hiç kullanmadım, kullandığım definasyon kürlerinde tes yüklemeside olmadı. Herkesin hayatı kendine ama bu işi profesyönel olarak yapmadıktan sonra hiç bir sporcunun sana steroid'i önereceğini düşünmüyorum keza doğru olanda bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,943
Üyeler
152,777
Son üye
ahmakreis
Top Bottom