Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Steam herkese açık ücretsiz hesap veren site 70Games.net

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Talat
dogrulama kodu ıstıyor şifreyi girseniz bile

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
.
Öncelikle sakin oluyosunuz virüsü yemişsiniz yeni çıkmış 3000 liralık bi oyun indiriyo şuan bilgisayarınız gerçekten durum vahim 😱 3000 lira vermeniz lazımdı
Hocam napıcam ya sadece Steam kullanıcı adı ve şifresini girdim PC ye virüs bulaştı tüm şifrelerimi patlattılar uf ya😭😭😭

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
YAKUP CELIK
denemek için forumu dolaştım black myth wukong oyununu aldım girdim, yorumlarda foruma selam yolladım :)
çok fazla kişi girmeye çalıştığından oyunu indiremezsiniz bile sürekli atıyor çünkü
uğraşıp indiririm derseniz indikten sonra çevrimdışı moda alıp oynarsınız.
hocam hesap bilgilerini banada atabilirmisiniz ben bulamdimda wukong hesabı

NuriCans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Nuri
Ben kullanıyorum oyun inince hesabı offline moda alın yeter.Tek sorunu oyun inerken hsaptan atabiliyor

İstediğiniz her oyun mevcut bazılarının şifresi değişmiş olabiliyor tamamen şans işi ama sağlam hesaplar hala mevcut. Rockstar games, Ubisoft gibi 2. ayrı hesapla giriş yapılan oyunlar sıkıntı çıkarıyor bilginize. Bu tip oyunları en baştan indirmemenizde fayda var steamde koruma olması sebebiyle şifreleriyle oynayıp değiştiremiyorlar fakat diğer rockstar, ubisoft gibi platformlarda üyelikleri değiştirebiliyorlar.
Liste Güncellik tarihi 1 Ay önce
Liste Güncellik tarihi 3 Ay önce
Liste Güncellik tarihi 7 Ay önce
Olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kutay Önen
denemek için forumu dolaştım black myth wukong oyununu aldım girdim, yorumlarda foruma selam yolladım :)
çok fazla kişi girmeye çalıştığından oyunu indiremezsiniz bile sürekli atıyor çünkü
uğraşıp indiririm derseniz indikten sonra çevrimdışı moda alıp oynarsınız.
Aslında kendi hesabımızdan oyunu alıp, indirip sonrasında iade edip bu hesaplardan oynamak mantıklı.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Ali Mert Okuducu
Hesaba giriş yaptıktan sonra giriş yapılan İPler gözüküyor olabilir. İp adresinizle ne yapabilirler onu bilmiyorum.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Hesaba giriş yaptıktan sonra giriş yapılan İPler gözüküyor olabilir. İp adresinizle ne yapabilirler onu bilmiyorum.
ip olarak internet ip si öğrenilir de belki o da modem aç kapayınca değişen bişey. bişey olcağını sanmıyorum
olsada genel santrali bulur zaten ya istanbuldur ya ankaradır

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Batuhan
Bunlar crackli hesaplar, crack forumlarında tüm sitelerin hesaplarını paylaşırlar steam özelinde durum yok fakat illegal haberiniz olsun. Bunlar hatta 0.5$ - 0.3 a falan satın alabilirsiniz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,231
Üyeler
158,062
Son üye
ibrahim2891
Top Bottom