Neler Yeni

YKS için geç mi kaldım?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhaba arkadaşlar mezun senemdeyim geçen sınavda 0 çalışma ile 450k yaptım. Temelim zayıf sayılır.
Malesef yazın bazı olaylar oldu ve çalışmaya başlayamadım. Tembel bir insan sayılırım. Açıkçası nereden başlayacağımı da bilmiyorum çünkü hayatım boyunca hiç düzenli ders çalışmadım.
Yarın ders çalışmaya başlayacağım ancak bir kaç gündür araştırma yapıyorum bazıları tyt matematiği bitirmiş neredeyse.
Ben önce bıyıklı matematiğin 10 günlük temel atma kampını izlemeyi düşünüyorum.
Bu kamp bittiğinde 20 Eylül olmuş olacak. 20 eylülden sonra tyt için sizce geç mi? Birde başlar başlamaz 8 saat ile başlayamam sanırım. 4 saatle başlamayı düşünüyorum. Sizce bu tempoyla bu sürede tyt ayt rahatça yetişir mi? Hedefim 90-100k bu arada. Biliyorum çalışmaya mecburum ama kaç gündür çok kaygilaniyorum rahat uyuyamiyorum.
Ders çalışma programına ihtiyacım var bana öncülük edebilecek birileri varsa çok mutlu olurum.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Merhaba arkadaşlar mezun senemdeyim geçen sınavda 0 çalışma ile 450k yaptım. Temelim zayıf sayılır.
Malesef yazın bazı olaylar oldu ve çalışmaya başlayamadım. Tembel bir insan sayılırım. Açıkçası nereden başlayacağımı da bilmiyorum çünkü hayatım boyunca hiç düzenli ders çalışmadım.
Yarın ders çalışmaya başlayacağım ancak bir kaç gündür araştırma yapıyorum bazıları tyt matematiği bitirmiş neredeyse.
Bu kamp bittiğinde 20 Eylül olmuş olacak. 20 eylülden sonra tyt için sizce geç mi? Birde başlar başlamaz 8 saat ile başlayamam sanırım. 4 saatle başlamayı düşünüyorum. Sizce bu tempoyla bu sürede tyt ayt rahatça yetişir mi? Hedefim 90-100k bu arada. Biliyorum çalışmaya mecburum ama kaç gündür çok kaygilaniyorum rahat uyuyamiyorum.
Ders çalışma programına ihtiyacım var bana öncülük edebilecek birileri varsa çok mutlu olurum.
Neye geç kaldın aga şurada daha kaç ayın var otur dersine çalış yok ben tek basima yapamiyom diyorsan git hoca tut kendine

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Shoto Todoroki
geç değil bence yaparsın düzenli ve verimli çalışırsan.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
100k icin asla gec kalmadın kral sana tavsiyem cok fazla nasıl ders calısılır program vs videosu izleme kendi yolunu cizmeye calıs bide eyüpbden şaşma

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neye geç kaldın aga şurada daha kaç ayın var otur dersine çalış yok ben tek basima yapamiyom diyorsan git hoca tut kendine
Bazıları en geç aralığa kadar tytnin bitmesi gerekiyor diyor. Matematiği bi şekilde yetiştiririm de feni nasıl halledicem onu düşünüyorum.
100k icin asla gec kalmadın kral sana tavsiyem cok fazla nasıl ders calısılır program vs videosu izleme kendi yolunu cizmeye calıs bide eyüpbden şaşma
Vallahi 2 gündür aralıksız program arıyorum nasıl halledeceğimi düşünüyorum daha başlamadan yoruldum.
EyüpB çok zor geliyor bana anlattığını anlayamıyorum.

geç değil bence yaparsın düzenli ve verimli çalışırsan.
Ah bi düzeni oturtsam gerisi gelecekte

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
marilyn
Bazıları en geç aralığa kadar tytnin bitmesi gerekiyor diyor. Matematiği bi şekilde yetiştiririm de feni nasıl halledicem onu düşünüyorum.

Vallahi 2 gündür aralıksız program arıyorum nasıl halledeceğimi düşünüyorum daha başlamadan yoruldum.
EyüpB çok zor geliyor bana anlattığını anlayamıyorum.

Ah bi düzeni oturtsam gerisi gelecekte
400k yapmişsin temelin hiç çalişmayan birisine göre rezalet denemez aç kitabini çaliş yetiştirebildiğin kadar

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Sabah bana tekrar ulaş sana yardımcı olayım

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,519
İsim
ismail
hayatbitti-hayat-bitti.png

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Tayfun Yılmaz
Hocam sana tavsiyem dershane falan düşünmüyorsan koçluk alman.Plan programda zorluk çekiyorsun çünkü.En azından koçluk seni takip eder ve düzen sağlar.Ve yukarıda da gördüm Eyüp B'den anlamadığını söylemişsin.Mert Hoca senin için daha iyi olacaktır.Eyüp B konuları bilene anlatırmış gibi anlatıyor çünkü.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam sana tavsiyem dershane falan düşünmüyorsan koçluk alman.Plan programda zorluk çekiyorsun çünkü.En azından koçluk seni takip eder ve düzen sağlar.Ve yukarıda da gördüm Eyüp B'den anlamadığını söylemişsin.Mert Hoca senin için daha iyi olacaktır.Eyüp B konuları bilene anlatırmış gibi anlatıyor çünkü.
Maddi durumlardan dolayı dershane zor şuanda fiyatlar uçmuş. Özel koçluk kimden nasıl alınır bilmiyorum.
Bir arkadaşım bıyıklı matematik önerdi sizce hangisi mert hoca mi bıyıklı matematik mi?

Sabah bana tekrar ulaş sana yardımcı olayım
Merhaba hocam yardımcı olursanız çok memnun olurum

Triple

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Licht
Tam olarak aynı durumdayız, ben de mezuna kaldım ve 370 bin sıralamadan hedefimiz de aynı. Konuyla ilgili mesajları ben de takip edeceğim.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Dostum öncelikle az çok demeden çalışman lazım çalışmadan çalışmayı öğrenemezsin 1.si buydu ne olursa olsun çalışacağız

2.si madem şuan temel sıkıntısı yasiyorsun ilk bı bıyıklı matematikten 10gunluk kampı uygulayabilirsin ama bu kadar yavaş gitme bence sen de üstüne birşeyler koymaya çalış eyupbyi anlamiyom demişsin anlasan süper olur o yüzden su kamptan sonra bı daha bı denersin eyupbyi

3.su Türkçe kısmını anlatayım biraz başta içine sinen bı paragraf kitabini 2 ay kadar günlük 10 soru 20 soru arasında çöz sonra sal o işi ufak ufak Türkçe denemelerine geç

Sosyalde bir şey çalışma bilgisarmali sosyal denemelerini çöz

Fende de içine sinen hocalardan 1 sefer dinleyip 1 kaynaktan çöz tamamdır yine bişe sorucaksan yardımcı olurum

Hatta 1 önerim daha mümkünse her gün buraya girip günlük yaptığın calismalari yazarsan daha motive olursun ben bı hocama wpden mesaj atıyordum öyle takip ediyordu beni ben de elimden geldiğince bakıp sana yardımcı olurum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,283
Üyeler
157,053
Son üye
sjaks11
Top Bottom