Neler Yeni

YKS için geç mi kaldım?

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhaba arkadaşlar mezun senemdeyim geçen sınavda 0 çalışma ile 450k yaptım. Temelim zayıf sayılır.
Malesef yazın bazı olaylar oldu ve çalışmaya başlayamadım. Tembel bir insan sayılırım. Açıkçası nereden başlayacağımı da bilmiyorum çünkü hayatım boyunca hiç düzenli ders çalışmadım.
Yarın ders çalışmaya başlayacağım ancak bir kaç gündür araştırma yapıyorum bazıları tyt matematiği bitirmiş neredeyse.
Ben önce bıyıklı matematiğin 10 günlük temel atma kampını izlemeyi düşünüyorum.
Bu kamp bittiğinde 20 Eylül olmuş olacak. 20 eylülden sonra tyt için sizce geç mi? Birde başlar başlamaz 8 saat ile başlayamam sanırım. 4 saatle başlamayı düşünüyorum. Sizce bu tempoyla bu sürede tyt ayt rahatça yetişir mi? Hedefim 90-100k bu arada. Biliyorum çalışmaya mecburum ama kaç gündür çok kaygilaniyorum rahat uyuyamiyorum.
Ders çalışma programına ihtiyacım var bana öncülük edebilecek birileri varsa çok mutlu olurum.

Elwaysed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
Hocam önünde uzun bir zaman var. Doğru ve disiplinli bir çalışma ile rahatlıkla halledersin.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,661
İsim
marilyn
Merhaba arkadaşlar mezun senemdeyim geçen sınavda 0 çalışma ile 450k yaptım. Temelim zayıf sayılır.
Malesef yazın bazı olaylar oldu ve çalışmaya başlayamadım. Tembel bir insan sayılırım. Açıkçası nereden başlayacağımı da bilmiyorum çünkü hayatım boyunca hiç düzenli ders çalışmadım.
Yarın ders çalışmaya başlayacağım ancak bir kaç gündür araştırma yapıyorum bazıları tyt matematiği bitirmiş neredeyse.
Bu kamp bittiğinde 20 Eylül olmuş olacak. 20 eylülden sonra tyt için sizce geç mi? Birde başlar başlamaz 8 saat ile başlayamam sanırım. 4 saatle başlamayı düşünüyorum. Sizce bu tempoyla bu sürede tyt ayt rahatça yetişir mi? Hedefim 90-100k bu arada. Biliyorum çalışmaya mecburum ama kaç gündür çok kaygilaniyorum rahat uyuyamiyorum.
Ders çalışma programına ihtiyacım var bana öncülük edebilecek birileri varsa çok mutlu olurum.
Neye geç kaldın aga şurada daha kaç ayın var otur dersine çalış yok ben tek basima yapamiyom diyorsan git hoca tut kendine

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Shoto Todoroki
geç değil bence yaparsın düzenli ve verimli çalışırsan.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
100k icin asla gec kalmadın kral sana tavsiyem cok fazla nasıl ders calısılır program vs videosu izleme kendi yolunu cizmeye calıs bide eyüpbden şaşma

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neye geç kaldın aga şurada daha kaç ayın var otur dersine çalış yok ben tek basima yapamiyom diyorsan git hoca tut kendine
Bazıları en geç aralığa kadar tytnin bitmesi gerekiyor diyor. Matematiği bi şekilde yetiştiririm de feni nasıl halledicem onu düşünüyorum.
100k icin asla gec kalmadın kral sana tavsiyem cok fazla nasıl ders calısılır program vs videosu izleme kendi yolunu cizmeye calıs bide eyüpbden şaşma
Vallahi 2 gündür aralıksız program arıyorum nasıl halledeceğimi düşünüyorum daha başlamadan yoruldum.
EyüpB çok zor geliyor bana anlattığını anlayamıyorum.

geç değil bence yaparsın düzenli ve verimli çalışırsan.
Ah bi düzeni oturtsam gerisi gelecekte

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,661
İsim
marilyn
Bazıları en geç aralığa kadar tytnin bitmesi gerekiyor diyor. Matematiği bi şekilde yetiştiririm de feni nasıl halledicem onu düşünüyorum.

Vallahi 2 gündür aralıksız program arıyorum nasıl halledeceğimi düşünüyorum daha başlamadan yoruldum.
EyüpB çok zor geliyor bana anlattığını anlayamıyorum.

Ah bi düzeni oturtsam gerisi gelecekte
400k yapmişsin temelin hiç çalişmayan birisine göre rezalet denemez aç kitabini çaliş yetiştirebildiğin kadar

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Sabah bana tekrar ulaş sana yardımcı olayım

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,472
İsim
ismail
hayatbitti-hayat-bitti.png

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Tayfun Yılmaz
Hocam sana tavsiyem dershane falan düşünmüyorsan koçluk alman.Plan programda zorluk çekiyorsun çünkü.En azından koçluk seni takip eder ve düzen sağlar.Ve yukarıda da gördüm Eyüp B'den anlamadığını söylemişsin.Mert Hoca senin için daha iyi olacaktır.Eyüp B konuları bilene anlatırmış gibi anlatıyor çünkü.

Top Bottom