Neler Yeni

Yardım AOC 24g4x ALMAYIN ALDIRTMAYIN (EN AZINDAN Bİ SÜRE)

Qmarika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Efe Doğmuş
pckolikten almıştım sorunsuz kullanıyordum şu anda bilgisayarım bende değil umarım geri aldığımda bir sorun ile karşılaşmam.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
AOC monitörler de bir sıkıntı yok. Çok satıldığı için çok daha göze çarpıyor kusurları. Atıyorum 1000 satılan monitör de 1 hata görüyorsun ama 100000 satılanda 100 tane görüyorsun. Başka markalarda kusursuz değil, AOC mükemmel demiyorum ama diğer markalarla devasa farkları yok
Daha yüksek oranda sorun çıkıyor bu modelde
Mesaj otomatik birleştirildi:

pckolikten almıştım sorunsuz kullanıyordum şu anda bilgisayarım bende değil umarım geri aldığımda bir sorun ile karşılaşmam.
umarım karşılaşmazsın hocam

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Evren AYDIN
AOC monitör son aldığımda 5 gün içinde ölü pixel çıktı ve 2 den fazla ölü pixel çıkmazsa yapabileceğimiz bişey yok dendi AOC cidden çöp
O işi geçecekler ölü piksel demek kusurlu ürün demek ozaman satarken 1 adet ölü piksel çıkabilir diye ibare koysunlar

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Bendede çizgi oluştu hepsiburadadan almıştım bugün ellerine ulaştı servisin.

1.5 ayda oluştu bu hata halbuki okadar araştırdım hiç bir arıza yaşayan sorun yaşayan görmemiştim
12.günde oldu

Şubat 2024 de satın aldım bende o tarihten beri kullanıyorum acaba sonraki parti ürünlerde mi sorun oluştu ben aldığımda daha yeni çıkmıştı piyasaya çünkü. Bir de benim baya yüksek fiyattan almışım şimdi daha ucuz :D
öyledir reis muhtemelen

AOC monitör son aldığımda 5 gün içinde ölü pixel çıktı ve 2 den fazla ölü pixel çıkmazsa yapabileceğimiz bişey yok dendi AOC cidden çöp
bi tanede sen öldürseydin ak şaka gibi zaten gerildim size verdikleri cevabı görünce daha da tepem attı

IIAydooII

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
IIAydooII
12.günde oldu

öyledir reis muhtemelen

bi tanede sen öldürseydin ak şaka gibi zaten gerildim size verdikleri cevabı görünce daha da tepem attı
ben diyim asus monitörlerden başka yola sapma asus tuf gaming 280 hz monitörü 3-4 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunu olmadı

Xalionis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Can
öyledir reis muhtemelen
Yani muhtemelen tahmin ettiğimiz gibi bir parti ürün kusurlu üretilmiş. Bundan önce de c24g1 kullanıyordum ocakta aralıklı olarak alt taraftan çizgiler çıkıp gidiyordu mesela şuan o da düzgün çalışıyor ilginç bir durum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Hüseyin
ben diyim asus monitörlerden başka yola sapma asus tuf gaming 280 hz monitörü 3-4 yıldır kullanıyorum hiçbir sorunu olmadı
2008 model kullandığım ama şu an yatan bir monitör var hala taş gibi, Asus harbi yapıyor bu işi.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,283
İsim
Oğuz
sizin monitörden vardı bende de lenovo g24 20 aşırı memnundum bana mısın demedi 2 sene küçük kardeş kırdı aoc aldım almasaydım keşke
Aynen ben çok memnunum bundan. Digital Vibrance da fulleyince renkleri çok güzel oluyor. %130 sRGB, %113 NTSC falan var ya AOC'da ne kadar daha iyi renk verebilir onları merak ettiğim için almak istiyordum ben. Çok monitör deneyimim olmadı.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
799
İsim
ibrahim can
Dediğim gibi bu model "bana göre" risk içeren bi model
Bana sallayan arkadaşlar siz almaya devam edebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Hüseyin

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
799
İsim
ibrahim can