Arama sonuçları: *

1. MagicPump

Yardım 16 gb ram yetmiyor

custom OS kullanabilirsin
  2. MagicPump

Valorant ekran kartı sürücüsü çöktü hatası yardım

tam bilgisayar özelliklerini yazar mısın xmp profili açık mı
  3. MagicPump

Sağlam sistemde micro stuttering problemi

bu konuyla ilgili valorant için redditte yerli yabancı forumlarda vs çok araştırma yaptım bir çok sebebi olabilir hatta evdeki elektrik tesisatından dolayı bile bu sorunu yaşayan var, ama genellikle işlemci tabanlı sorunlar
  4. MagicPump

Elektronik sigara önerisi istiyorum

xros 3 aktif kullanıyorum
  5. MagicPump

DA-C2 sistemi aldım, ancak RAM sorunum için Gençer Gaming'den yardım alamadım

aynı işlemci ile sorun yaşamayanlar oldu bilemiyorum
  6. MagicPump

DA-C2 sistemi aldım, ancak RAM sorunum için Gençer Gaming'den yardım alamadım

ramleri ben memtest86 ile 3 saat civarı test etmiştim aldığımda bir sıkıntı çıkmadı ancak 3600de çökme nedeni ne bulamadım
  7. MagicPump

Sinan oğanın beğendiği tweet gündem oldu

boşver oyun böyük yeğen :cool::cool::cool:
  8. MagicPump

Sinan oğanın beğendiği tweet gündem oldu

Zamanında aynılarını desteklediğini yediremedikleri için Devlet Bahçeli için dediler kaleyi içerden fethedecek , vardır bir bildiği diye geldiğimiz nokta ortada hans tonny conny :D hadi onu geçtim sen böyle gizli bir oyun yapacaksın bu konuyu içeren tweeti favlayacaksın ha ? Çok kurtlar vadisi...
  9. MagicPump

GencerGaming DA-C2 oyunlarda çökme problemi

3533 te kullanmaya devam ediyorum sebebi ne bilmiyorum hala 3600te çökmesinin
  10. HyperX Cloud Stinger oyuncu kulaklığı 0 kapalı kutu.

HyperX Cloud Stinger oyuncu kulaklığı 0 kapalı kutu.

HyperX Cloud Stinger oyuncu kulaklığı 0 kapalı kutu. Manisa içi elden satılık Manisa dışına kargo yapılır.
  11. MagicPump

RX 580 8GB FurMark sonuçları iyi mi?

olan şeyi söylüyorum bende bios atıldığı için farklı yazmıyor kart modeli araştırırsan bu konuyla ilgili başlık görebilirsin internette
  12. MagicPump

RX 580 8GB FurMark sonuçları iyi mi?

590 var bende de farklı yazıyor furmark hatası o bilmeden sallamayın kardeşim :)
  13. MagicPump

biosla alakası yok güncelledim yine 3600de çöküyor frekankansı 3533e düşürmen gerek
  14. MagicPump

Yüksek fps ama yeterince akıcı değil.

görsel olarak daha güzel görüntü görür ama gecikme artışı çok fazla
  15. MagicPump

Yüksek fps ama yeterince akıcı değil.

TN panelse 165hz öyle hissiyat verebilir , söylediğin şeyi anlayabiliyorum eski bilgisayardan yeni bilgisayara geçince akıcılık konusunda farkı çok rahat hissediyorum monitör aynı olsada sistem gecikmen yüksek olabilir dpc latency checker indirip bakar mısın boşta gecikmen kaç birde sistemini...
  16. MagicPump

Sistem Montajı Nereye Yaptırabilirim ?

İşte cesaret işte feraset işte fazilet işte fedakarlık işte mertlik işte adam gibi adamlık :sneaky::sneaky::sneaky:
  17. MagicPump

GencerGaming (DA-C2) BIOS Ayarları / Önerileri

benim ki çalışıyor anakartta 3.0 girişini kontrol et gevşek kalmış olabilir
  18. MagicPump

memtest86 da 3 saatlik test sonucunda bir problem cikmadi ramlerde 3533 de sorunsuz fakat sistemi alan bazi kisiler 3600de sorunsuz kullaniyor piyango hesabi oldu bu biraz bazılarımıza 3600de çöken ramler denk geldi 1681440070 Gönderdiğiniz bazı ramler 3600mhz de calismiyor forumda birçok...
  19. MagicPump

Çözüldü✓ DA sistemi aldım oyundan atıyor sebebini anlayamadım ekran kartı hatası alıyorm

biostan ram frekansını 3533e FLCK değerini 1767ye düşür 1681429482
Top Bottom