Neler Yeni

Sinan oğanın beğendiği tweet gündem oldu

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,214
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Zamanında aynılarını desteklediğini yediremedikleri için Devlet Bahçeli için dediler kaleyi içerden fethedecek , vardır bir bildiği diye geldiğimiz nokta ortada hans tonny conny :D hadi onu geçtim sen böyle gizli bir oyun yapacaksın bu konuyu içeren tweeti favlayacaksın ha ? Çok kurtlar vadisi izlemiş bazılarınız hep uç noktada ütopik şeyler düşünüyorsunuz , denklem basit ortada iki blok var ya erdoğancısın ya değilsin
Anlatamıyorum vallahi kendimi atıcam 4. kattan aşağıya

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
HDP Desteği ile kazanırsa demişti. Şuan HDP desteği değil kendi desteği var. Gel bari 2. turda KK ya ver. Oy vermemek demek iktidarı desteklemek demektir.
Boş boş konuşma hdp desteği ile zaten yüzde 7 lik destek aldı hala yok bilmem dönek değiliz yok bilmem öyle şöyle sen daha tuttğun partinin ne renk olduğunu bilmiyorsun boş boş konuşuyorsun. Yok bilmem öylede böylede zaten bu muhalefet senin gibi öz güveni yüksek ama bi cacık olmayan bi küreğe sap olamayandan dolayı kaybediyor. benim böyle bi yorumum hiç bi forumda yok ama senin sebebiyetinle bu forumda oldu genel bi değerlenme yapmaya zekan yetsin diye haberin olsun . Takım tutar gibi iş yapıyorsunuz zaten aklınız bi tek takım tutmaya yeter boş yere güzel yerlerde harcamayın onları.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,214
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Boş boş konuşma hdp desteği ile zaten yüzde 7 lik destek aldı hala yok bilmem dönek değiliz yok bilmem öyle şöyle sen daha tuttğun partinin ne renk olduğunu bilmiyorsun boş boş konuşuyorsun. Yok bilmem öylede böylede zaten bu muhalefet senin gibi öz güveni yüksek ama bi cacık olmayan bi küreğe sap olandan dolayı kaybediyor. benim böyle bi yorumum hiç bi forumda yok ama senin sebebiyetinle bu forumda oldu genel bi değerlenme yapmaya zekan yetsin diye haberin olsun . Takım tutar gibi iş yapıyorsunuz zaten aklınız bi tek takım tutmaya yeter boş yere güzel yerlerde harcamayın onları.
Takım tutmuyoruz. Köprüden önce son çıkıştan çıkmaya çalışıyoruz

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,214
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
aynen köprüden çıkışı ozaman tarafsız eleştireceksin.
Tarafsızlık yoktur. Tarafsızlık da Erdoğan tarafıdır. Bu kk vs rte seçimi değildir. Referandum gibi. Evet hayır seçimi

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
Tarafsızlık yoktur. Tarafsızlık da Erdoğan tarafıdır. Bu kk vs rte seçimi değildir. Referandum gibi. Evet hayır seçimi
Anlamıyorlar ki işte. Ulan sanki oy vermeyince daha iyi olacak. 8 milyon kişi oy vermemiş. Versenize ulan neyi bekliyorsunuz.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,214
İsim