Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Aoc 24G2SPU/BK aldım pişman olurmuyum?

Bu fiyatta bu model asla pişman etmez. Hayırlı olsun.
  2. crazyreign

ASUS ROG B760-A anakartı nasıl bilirsiniz?

Yapılmyor maalesef, bende de öyle. İllaki Z690 veya Z790 chipsetli anakart olmalı CPU OC için.
  3. crazyreign

Samsung Galaxy A34'te kulaklık girişi yok mu?

Hayır, Galaxy A34'de 3.5 mm jak girişi bulunmuyor.
  4. crazyreign

2.el airpods pro 2.nesil alınır mı?

İlk olarak seri numarası kontrolü yapabilirsin Apple destek sitesinden. Ayrıca iPhone'un varmış, bağlandığında hemen sahte olduğunu söylemez ama Kulaklık Kolaylıkları'nda Özel Ses Ayarları'na girince bir kurulum ekranı çıkıyor, eğer sahteyse orada söyler. Sahte değilse ses kurulumu yapabilirsin...
  5. crazyreign

2.el airpods pro 2.nesil alınır mı?

İllaki AirPods olmak zorundaysa evet, alınabilir. Fiyat AirPods Pro ikinci nesile göre epey bir uygun. Sağlamsa, kullanan iyi kullanmışsa alınabilir.
  6. crazyreign

İphone 11 pil sağlığı düşmüyor

Ben de iki güne bir şarj ediyorum, ilk 1 yılda %100'den aşağı düşmedi. 2 yıl 11 aydır kullanıyorum, şu an %87'de.
  7. crazyreign

Rütbe Sistemimiz Hakkında

Her zaman 2000 mesajda 80+ Silver olunuyordu zaten. Değiştirilmedi. Sen yanlış hatırlıyorsun.
  8. crazyreign

ASROck ne güzel anakart yapmış

Çok iyi olmuş. Bir daha olmasın.
  9. crazyreign

Yardım 3. monitör için yer yok 2 ekran kartı taksam olur mu?

Takacak başka yer yok o anakartta. Bir tane PCIe x16 slotun var o da ilk ekran kartı tarafından kullanılıyor. İkincisini takamazsın. Çalıştığına emin olduğun bir DisplayPort to HDMI adaptörle hiçbir sıkıntın kalmayacak, istediğini elde edeceksin.
  10. crazyreign

Bir kere bozuk çıktı diye hepsi bozuk çıkacak diye bir şey yok. Emin ol ekstra bir ekran kartı takmaktan daha verimli olur. Kullanırsın ama saçma olur.
  11. crazyreign

Neden dönüştürücü alamıyorsun? İllaki ekstra HDMI istiyorsan DisplayPort'u HDMI'a dönüştüren dönüştürücüler var. Böyle bir şey yapmak varken neden daha teferruatla uğraşıyorsun?
  12. crazyreign

Bu cihazdan ethernet çekilir mi?

Şimdi ben de elektrikten çok anlayan birisi değilim açıkçası. Eğer alengirli şeyler yoksa Powerline ürünleri iş yapar, sandığından çok daha iyi iş yapar hem de.
  13. crazyreign

Bu cihazdan ethernet çekilir mi?

Evde mi veya yurt tarzı başka bir yerde mi yaşıyorsun bilmiyorum ve olduğun yerde birden fazla elektrik tesisatı var mı yok mu bilmiyorum. Eğer evdeysen ve birden fazla elektrik tesisatı yoksa Powerline adaptörler düşünebilirsin. Nasıl çalıştığını anlatmayacağım, internette veya YouTube'da...
  14. crazyreign

Yardım Asus Anakartım bozuk mu?

Sadece sende bu kadar kötü değil, çoğunda böyle. Çözüm direkt kullanmamak. Fan hızların için BIOS'taki Q-Fan Control kısmını kullan. Ayrıca yine CPU'ya yapacağın frekans ve voltaj ayarlamaları için BIOS'taki Ai Tweaker sekmesini kullan.
  15. crazyreign

iPhone 11 İOS 17 geçilir mi?

Özellikle bataryanın hızlı azalması sorunu halen devam ediyor. Henüz geçmeni önermem. Geçsen de geri dönemezsin çünkü iOS 16 artık imzalanmıyor.
  16. crazyreign

❌İndirim Bitti! ASUS 27" VG277Q1A 1MS(MPRT) 165HZ GAMING MONITOR 4.399'TL

Bizzat kullandım uzun bir süre. Alacak kişi VA panelden ötürü çok fazla ghosting olduğunun bilincinde olmalı. Şahsen özellikle bu monitör modeli için fiyat iyi olsa bile üstüne ekleyip daha iyi bir model almayı veya direkt ikinci el almayı tercih ederim.
  17. crazyreign

discordaan engellendim discorda giremiyorum

Herkesin yaşadığı bir sorun şu anda. Telefondan girerken sıkıntı yok ama Discord'u uygulamadan veya sitesinden açmaya çalışırsan o oluyor.
  18. crazyreign

Xiaomi Almayın! Aldırtmayın!

Var da şu an banlı maalesef.
  19. crazyreign

Yardım Anakartımda m2 ssd ile kaç okuma hızı değeri alırım

Anakartındaki M.2 slotu maksimum PCIe 3.0 x2 hızında çalışabiliyor, teorik olarak 2000 MB/saniye bant genişliği oluyor bu. Pratikte o kadar hız alman normal. https://www.gigabyte.com/Motherboard/H410M-H-rev-1x/sp#sp Herhangi bir sorun yok.
Top Bottom