Neler Yeni

2.el airpods pro 2.nesil alınır mı?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alınmaz çünkü çoğu kaliteli replika oluyor ben olsam hiçbir şekilde güvenmezdim

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,933
İsim
İsim İSİMOĞLU
Kulaklık hijyen açısından çok 2. el tercihedilebilecek bir parça değil bence.

Bir de ilanın açıklama kısmı bitirdi beni🚬

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Muhammet Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaz çünkü çoğu kaliteli replika oluyor ben olsam hiçbir şekilde güvenmezdim
Kapsamdan falan kontrol edilmiyor mu? ya aslında bunu almam zorunlu değil bende 2.nesil var sesi cok disariya veriyor bende slikonlu istiyorum bu kulakligida arkadastan denedim süperdi öneriniz var mi

şahin doğan

80+ Platinum
Uygun geldi. Alınır.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
İllaki AirPods olmak zorundaysa evet, alınabilir. Fiyat AirPods Pro ikinci nesile göre epey bir uygun. Sağlamsa, kullanan iyi kullanmışsa alınabilir.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Muhammet Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İllaki AirPods olmak zorundaysa evet, alınabilir. Fiyat AirPods Pro ikinci nesile göre epey bir uygun. Sağlamsa, kullanan iyi kullanmışsa alınabilir.
Genelde çok para vermeyi sevmem ama iphone kullanıyorum o yüzden tercih ettim ama nasıl test edebilirim sahte olmadigini falan

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kapsamdan falan kontrol edilmiyor mu? ya aslında bunu almam zorunlu değil bende 2.nesil var sesi cok disariya veriyor bende slikonlu istiyorum bu kulakligida arkadastan denedim süperdi öneriniz var mi
Qr garanti numarası falan filan ne varsa hallediyorlar orijinaliyle yan yana kıyaslamazsan replika olduğunu anlaman imkansıza yakın ya uzun süre kullanmış olacak farkları görebileceksin ya da kıyaslayacaksın pop-up'ına kadar hallediyorlar mert bayantemurun replika airpods videolarını izlersen dediğimi anlarsın bayiden almışsa ve buna dair bir belge varsa alınır yoksa ben güvenip almazdım

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Muhammet Yazıcı
Qr garanti numarası falan filan ne varsa hallediyorlar orijinaliyle yan yana kıyaslamazsan replika olduğunu anlaman imkansıza yakın ya uzun süre kullanmış olacak farkları görebileceksin ya da kıyaslayacaksın pop-up'ına kadar hallediyorlar mert bayantemurun replika airpods videolarını izlersen dediğimi anlarsın bayiden almışsa ve buna dair bir belge varsa alınır yoksa ben güvenip almazdım
6.fotoğrafta e-arsiv faturasi var ayarlardan airpodsların numaraya da bakiliyor ikisini aynı yapabilme şansı var mı ona göre öyle test edeceğim

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Genelde çok para vermeyi sevmem ama iphone kullanıyorum o yüzden tercih ettim ama nasıl test edebilirim sahte olmadigini falan
İlk olarak seri numarası kontrolü yapabilirsin Apple destek sitesinden. Ayrıca iPhone'un varmış, bağlandığında hemen sahte olduğunu söylemez ama Kulaklık Kolaylıkları'nda Özel Ses Ayarları'na girince bir kurulum ekranı çıkıyor, eğer sahteyse orada söyler. Sahte değilse ses kurulumu yapabilirsin. Bir de kulaklığın ANC'si düzgün çalışıyorsa duyarak anlayabilirsin. Sahtelerin ANC'leri hiç çalışmıyor veya çok dandik çalışıyor.

Son olarak da satan kişi faturasını paylaşmış, gidip Apple Store'dan teyit ettirebilirsin diye düşünüyorum.

Bana sorarsan satan kişi sahtesini satmıyor ama yine de temkinli olmak gerek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,951
Üyeler
141,369
Son üye
berilöztürk
Top Bottom