Arama sonuçları: *

1. E

2 Laptop arasında kalmak

Bu fiyatlara geceleri acerin 3060laptobu dusuyo vatanda ona bak
  2. E

Laptoptaki 3050 ti ekran kartımı %100 tamamen nasıl kullanabilirim?

Valorantda normal işlemci odakli oyun
  3. E

Çözüldü✓ Sağ tık yaptığımda nvidia denetim masası yok

Driveri kurduguna emin misin?
  4. E

Yardım Acer Extensa EX215-54G Işık sızması var

IPS panellerin çoğunda ışık sizmasi var eğer günlük kullanımda rahatsız etmiyorsa kullanın bence benim monitorde de var ışık sızması
  5. E

Acer Extensa EX215-54G Sadece GeForce Experienceden driver güncelliyor

AMDde de laptop ve masaüstü driverlari farklı oluyo muhtemelen Nvidia da da öyle laptop için olan driveri mi indiriyosun
  6. E

Monster Servis sonrası sorun

Rapor ettim her konuya aynı yorumu yazıp durma
  7. E

Yardım Laptop sıcaklık sorunu (ACİL)

Gayet normal sıcaklıklar 35 36derece önceki yazdan sicak olması normal hem termal macun da eskimistir ama boşver 4derece için masrafa değmez
  8. E

Öneri Ankara Laptop Temi̇zli̇k İçi̇n Yer Öneri̇si̇

İsterseniz yaptırabilirsiniz ama dediğim gibi kendiniz yapmak daha mantıklı bence bizim burdakiler çok fahiş fiyatlılar ben tüm herşeyini kendim yapıyorum dikkat edin macunu yoğurt gibi surmesin veya dokundurup bırakmasın
  9. E

Evet öyle ama bilgisayarcılar böyle maalesef. 150ye mx4 al sur kendin temizliğini de yap çok daha ucuz ve iyi olur
  10. E

Kendin macun al sur çünkü adam orda markası bile olmayan macundan surucrk üstüne 400 500lira alicak
  11. E

Yardım AMD ekran kartı güncellemesi

Recommended olan
  12. E

FPS 144un altında olursa ne olur

Ekran 144hzken 90fps alırsan ekranda 90fps görürsün ama 144fps alırsan 144fps görürsün ama ekranını 60hze çekersen 90fps de alsan 144fps de alsan 60fps görürsün
  13. E

Yardım AMD ekran kartı güncellemesi

Ben WHQl olanı önermem bende 6700xt var hem 22.7.1 de hem de 22.8.1de çok sorun yaşadım sadece 1saat dayanabildim oyunlarda çok drop yiyodum sonra geri döndüm 22.5.1 e sorun yok gayet rahat oynuyorum 22.6.1de sorunsuz
  14. E

Yardım ACİL:::: ptt avm den pintihubsoftware'nin sattığı win11 home lisansı sıkıntı çıkarır mı?

Ben ordan win 10 lisansı aldım etkinleştirilmedi koddan dolayı direkt pintiavm sitesine girdim yazdım oraya adamlar hemen farklı kod verdiler çözdüler
  15. E

Ekran kartımın sadece %30 unu kullanabiliyorum

Dikey senkronizasyon vsync veya başka bir ayarı açık kalmis olabilir
  16. E

Ethernet kablosu ile laptopu Tvye bağlama

Ethernet ne alaka ethernet interneti bağlar hdmı kablosuyla bağlayabilirsin televizyona
Top Bottom