Neler Yeni

İnceleme Logitech G Pro X incelemesi 🎧

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Elinize sağlık.

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Eline sağlık güzel inceleme. Önerim Blue Voice ''BG'' seçeneğinde kullanın, ses çok iyi oluyor. Eksilerinden bahsetmemişsin. Bence kulaklık ağır, kafayı çok sıkıyor.

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Evet zaten buraya getirilemiyor.

. Hocam sesi az değil hatta hiç %100 de kullanamadım çok yüksek oluyor, Valorant oynadım ayak seslerini rahatça ayırt edebildim. Birde PUBG de deneyip söylerim
Bu sesi az diyenler normalde yüzde kaçta kullanıyor anlamıyorum 50 60tan sonrası sağlıksal olarakta iyi değil muhtemelen :D bir kere denemek için yazılım yükledim geri sildim yazılımsız kullanıyorum duyamadığım bozuk kötü gelen vb seste yok. Sadece fps oyunları oynuyorum üstüne üstlük R6 gibi sesin en önemli olduğu oyunlardan biri.

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Bu sesi az diyenler normalde yüzde kaçta kullanıyor anlamıyorum 50 60tan sonrası sağlıksal olarakta iyi değil muhtemelen :D bir kere denemek için yazılım yükledim geri sildim yazılımsız kullanıyorum duyamadığım bozuk kötü gelen vb seste yok. Sadece fps oyunları oynuyorum üstüne üstlük R6 gibi sesin en önemli olduğu oyunlardan biri.
Onları ben de anlamıyorum. Ben %30'un üstüne çıkartınca kafam ağrıyor.

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Onları ben de anlamıyorum. Ben %30'un üstüne çıkartınca kafam ağrıyor.
Ben oyun içi sesler full windowstan 40 maks 50 yapmışımdır daha üstü rahatsız ediyor. Sen cloud 2 de kullanmıştın onda ne kadar ses? Çünkü cloud 2den geçen herkes sesi az diyor.

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Ben oyun içi sesler full windowstan 40 maks 50 yapmışımdır daha üstü rahatsız ediyor. Sen cloud 2 de kullanmıştın onda ne kadar ses? Çünkü cloud 2den geçen herkes sesi az diyor.
Eğer ikisinin sesini yüzde yüz yaparsan Cloud II'nin sesi daha fazla oluyor. Tabii ki G Pro X kalitesi vermiyor.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Elinize sağlık blue voice teknolojisini pek başarılı bulmuyorum onun haricinde güzel kulaklık

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Eğer ikisinin sesini yüzde yüz yaparsan Cloud II'nin sesi daha fazla oluyor. Tabii ki G Pro X kalitesi vermiyor.
Cloud 2yi full seste oynayanlar buna geçince ondan ses az diyorlar herhalde. Bundan sonra wireless kulaklık alırsam cloud 2 wireless düşünüyorum da pro xin wirelesı gereksiz pahalı ondan sordum. Yoksa pro xden aşırı memnunum.

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Cloud 2yi full seste oynayanlar buna geçince ondan ses az diyorlar herhalde. Bundan sonra wireless kulaklık alırsam cloud 2 wireless düşünüyorum da pro xin wirelesı gereksiz pahalı ondan sordum. Yoksa pro xden aşırı memnunum.
Büyük ihtimal o şekilde oluyor. Ben müzik dışında yüzde 20'yi geçmiyordum Cloud II'de. Sana önerim G733 alman. Ben şuan ona geçtim ve yakında incelemesini paylaşacağım. Çok rahat bir kulaklık.

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Büyük ihtimal o şekilde oluyor. Ben müzik dışında yüzde 20'yi geçmiyordum Cloud II'de. Sana önerim G733 alman. Ben şuan ona geçtim ve yakında incelemesini paylaşacağım. Çok rahat bir kulaklık.
Bilmiyorum mikrofonu felan pro x le aynı mı? Çünkü üstündeki mikrofon ile kullanacağım pro xinki gayet güzel.

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Bilmiyorum mikrofonu felan pro x le aynı mı? Çünkü üstündeki mikrofon ile kullanacağım pro xinki gayet güzel.
G Pro X ile aynı ama Wireless olduğu için G Pro X kalitesi vermiyor. Tabii ki Cloud II'den kat kat iyi.

TamerKs

80+ Silver
Eline sağlık güzel inceleme. Önerim Blue Voice ''BG'' seçeneğinde kullanın, ses çok iyi oluyor. Eksilerinden bahsetmemişsin. Bence kulaklık ağır, kafayı çok sıkıyor.
Hayır ağırlığından bahsettim ve hiç ağrı yapmadığını söyledim. Evet bugün indirdim "BG" çok güzelmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elinize sağlık blue voice teknolojisini pek başarılı bulmuyorum onun haricinde güzel kulaklık
Gerçekten beni şaşırttın daha önce kullandınız mı?

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Hayır ağırlığından bahsettim ve hiç ağrı yapmadığını söyledim. Evet bugün indirdim "BG" çok güzelmiş
Evet, bahsetmişsin gördüm. Ama benim kafama çok baskı yapıyor ve bu yüzden değiştirdim. Kafam büyük galiba.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,012
Üyeler
142,499
Son üye
DoctorDifys
Top Bottom