Neler Yeni

Windows 10 Almak

okkrr

80+
Freedos olan pc ye flashtan kurulan windows 10la içinde orjinal windows 10 kurulu pc nin arasında ne fark var?
Ve biri madem bedaa yapılıyor neden insanlar yüklü olana para veriyor?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,800
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Freedos olan PC ye flashtan kurulan windows 10la içinde orjinal windows 10 kurulu PC nin arasında ne fark var?
Şuan Windows 10 pro yükledim sağ altta yazı falan hiç bir şey yok kullanıyorum. (ISO)

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,800
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
yüklediğin orjinal değil ama aynı işlevi görüyor yani
Şuanlık sıkıntı yok güncellemeleri alıyorum hatta ben bi restart atayım güncelleme yaptımda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Halil İbrahim Topçudan
Freedos olan PC ye flashtan kurulan windows 10la içinde orjinal windows 10 kurulu PC nin arasında ne fark var?
Kişiselleştirme olmaz sadece.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Adem
USB den Windows kurmayı bilmedikleri için. Bilenlerin bile çok büyük bir kısmı internetten 10 TL ye Windows 10 pro lisanlı alındığını bilmiyorlar . Bu yüzden gidip aynı sistemin Windows yüklü olanına fazladan 500 lira veriyorlar. Çağımızda en kıymetli güç bilgidir.

Yavuzclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yavuz Selim Çelik
Flashtan kurduğunuz da 30 gün süre verecektir ürün anahtarı satın almanız için o zamana kadar kullanabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

USB den Windows kurmayı bilmedikleri için. Bilenlerin bile çok büyük bir kısmı internetten 10 TL ye Windows 10 pro lisanlı alındığını bilmiyorlar . Bu yüzden gidip aynı sistemin Windows yüklü olanına fazladan 500 lira veriyorlar. Çağımızda en kıymetli güç bilgidir.
10 TL ye alınan w10 da Microsoft herhangi bir yardımda yardımcı olmuyor ve gizli casus yazılımlarının önüne geçmiyor bu yüzden 10 TL

okkrr

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Flashtan kurduğunuz da 30 gün süre verecektir ürün anahtarı satın almanız için o zamana kadar kullanabilirsiniz.
Aynen aga windows key mevzusunu biliyorum ama güvendiğim siteler yok n11de satılıyor ama ne kadar güvenli işte bilmiyorum bildiğiniz güvenli key satış yapan mağaza varsa önerebilirsiniz

omergulec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ömer Güleç
yüklediğin orjinal değil ama aynı işlevi görüyor yani
Orjinal sürümünü windowsun sitesinden indirip kullanabiliyosun ama 1 aylık deneme süresi o indirilen. 1 ay sonra windows satın almanı isticek yada demo kullanıcaksın sağ altta etkinleştir yazısı olucak ve bi kaç gereksiz özelliğı kullandırtmıcak.

T3Ke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Mehmed Said Ay
Aynen aga windows key mevzusunu biliyorum ama güvendiğim siteler yok n11de satılıyor ama ne kadar güvenli işte bilmiyorum bildiğiniz güvenli key satış yapan mağaza varsa önerebilirsiniz
flashtan atılan windows orjinal zaten.
windows kendisi paylaşıyor iso dosyalarını.
flasha atıp yüklüyorsun.
tamamen orjinal

okkrr

80+
Orjinal sürümünü windowsun sitesinden indirip kullanabiliyosun ama 1 aylık deneme süresi o indirilen. 1 ay sonra windows satın almanı isticek yada demo kullanıcaksın sağ altta etkinleştir yazısı olucak ve bi kaç gereksiz özelliğı kullandırtmıcak.
aga orjinali 1300 lira sistemin içinde 500liraya alabiliyosun şimdi ben napim sen söyle

omergulec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Ömer Güleç
aga orjinali 1300 lira sistemin içinde 500liraya alabiliyosun şimdi ben napim sen söyle
İnternetten key alabilirsin 5 sene laptopta kullandım bi sıkıntısını görmedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,652
Üyeler
138,389
Son üye
koprizz
Top Bottom