Neler Yeni

Yardım James Donkey 008 vs Arctis 1

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Hangisini tavsiye edersiniz nedenleriyle birlikte açıklar mısınız? Ve kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,782
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Hangisini tavsiye edersiniz nedenleriyle birlikte açıklar mısınız? Ve kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum.
jd 008 satılmıyor ama onun yerine
Rampage R41
güzel kulaklık arctis 1 ss diye o kadar pahalı özelliği yok dostum ama alınabilir yani

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Jd 008 satilmiyor o yuzden arctis

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
jd 008 satılmıyor ama onun yerine
Rampage R41
güzel kulaklık arctis 1 ss diye o kadar pahalı özelliği yok dostum ama alınabilir yani
JD 008 satılmıyor diye biliyorum.
Satılıyor dostlar. İncehesapta siyah rengi mevcut. Hangisini tercih edersiniz ikisi arasından?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jd 008 satilmiyor o yuzden arctis
Satılıyor dostum

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,782
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Satılıyor dostlar. İncehesapta siyah rengi mevcut. Hangisini tercih edersiniz ikisi arasından?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satılıyor dostum
o zaman tabii ki ben olsam jd alırdım arctis 1 de güzel fakat fiyatı abartılı 7.1 bile değil

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,782
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dostum öncelikle şunu söyleyeyim şahsi fikrim tasarımı çok kötü ben hiç beğenmedim, kağıt üzerinde güzel duruyor özellikleri birkaç incelemesini izledim incehesap falan gezdim kullanıcı yorumlarına baktım. Diğer JD ürünlerinde olduğu gibi bunda da dip ses sorunu var herhalde, herkes şikayet etmiş. Mikrofonunun kısa olması bir garip geldi ve yorumlara baktığımda beğenmeyen çok olduğunu gördüm çoğu kişi dip ses var demiş. Buzzing noise var anlayacağın. Almanı önermem. @Yasin Çelik hocamın bu konusuna bakarsan dip ses sorunu olduğunu görürsün 700 serisinde, aynı sorun bunda da var anladığım kadarıyla. Arctis 1 bu ikili arasında daha iyi gözüküyor. JD önermiyorum. Fakat Arctis 1 de o fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum ses kalitesi o kadar başarılı değil fiyatına göre bence, ses seviyesi de düşük. Olayı görünüşü ve mikrofonu, iade eden çok. Ben hâlâ Drop Plus öneriyorum. İlla marka bir şey istiyorsan biraz daha bekleyip 100 daha ekleyip HS50 Pro almanı öneririm. HS35 de önermiyorum.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
HS50 yada HS35 tavsiye ederim. Arctis 1 parasını haketmiyor. Kronik dipses sorunlu bir JD kulaklığa ise bu kadar para yatırmak ahmaklık olur.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Dostum öncelikle şunu söyleyeyim şahsi fikrim tasarımı çok kötü ben hiç beğenmedim, kağıt üzerinde güzel duruyor özellikleri birkaç incelemesini izledim incehesap falan gezdim kullanıcı yorumlarına baktım. Diğer JD ürünlerinde olduğu gibi bunda da dip ses sorunu var herhalde, herkes şikayet etmiş. Mikrofonunun kısa olması bir garip geldi ve yorumlara baktığımda beğenmeyen çok olduğunu gördüm çoğu kişi dip ses var demiş. Buzzing noise var anlayacağın. Almanı önermem. @Yasin Çelik hocamın bu konusuna bakarsan dip ses sorunu olduğunu görürsün 700 serisinde, aynı sorun bunda da var anladığım kadarıyla. Arctis 1 bu ikili arasında daha iyi gözüküyor. JD önermiyorum. Fakat Arctis 1 de o fiyatı hak ettiğini düşünmüyorum ses kalitesi o kadar başarılı değil fiyatına göre bence, ses seviyesi de düşük. Olayı görünüşü ve mikrofonu, iade eden çok. Ben hâlâ Drop Plus öneriyorum. İlla marka bir şey istiyorsan biraz daha bekleyip 100 daha ekleyip HS50 Pro almanı öneririm. HS35 de önermiyorum.
Drop Plusta ve hs serisinde kulak pedleri deri olduğu için terleme yapma sorunundan korkuyorum. Ayrıca steelseriesi de beğenen çok var. Mikrofonu falan çok kaliteli aklım karıştı.
HS50 yada HS35 tavsiye ederim. Arctis 1 parasını haketmiyor. JD'ye ise kronik dipses sorunlu bir kulaklığa bu kadar para yatırmak ahmaklık olur.
Dediğim gibi hs serisinin mikrofonu steelseriesin kadar kaliteli değil ve kulak pedlerinden şüpheliyim.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Drop Plusta ve hs serisinde kulak pedleri deri olduğu için terleme yapma sorunundan korkuyorum. Ayrıca steelseriesi de beğenen çok var. Mikrofonu falan çok kaliteli aklım karıştı.
Dediğim gibi hs serisinin mikrofonu steelseriesin kadar kaliteli değil ve kulak pedlerinden şüpheliyim.
HS35 kumaş pedlere sahip. Arctis 1 alabilirsin kötü demiyoruz yalnızca fiyatı pahalı. JD alma yeter.

Top Bottom