Neler Yeni

Kötü Valorant Oynuyorum Diye Arkadaşım Beni Engelledi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Oyun oynarken biriyle karşılaşmıştım, güzelce oynuyoduk ve sonrada oynarız diye discord verdi bana. Ekledim ve 1-2 hafta her gün beraber oyunlar oynadık, bende oyun oynayabileceğim birini arıyodum. Sonra dediki, ben valorant ekibi kurmak istiyorum dedi. Valorant ara sıra oynuyoduk , ama ben oynamıyordum. O oynuyordu bende oynayalım berbaer diye oynuyodm. Sevmiyodum pek, iyide oynayamıyodım. Sonra işte yeni kişiler ekledi ekip için, beraber oynuyoduk. Sonra ekiptekiler sürekli bana laf atıyorlardı. Orada napıyosun a gelsene, düzgün oynasana gibi kırıcı sözler. Arkadaşımda bu ekiple birlikte bana laf atmaya başladı, sonra alt f4 çektim çok moralım bozulmuştu. Sonra discorda girdim ki beni sunucudan atmış, engellemiş. Wp dende engellemiş,Sizce şu an ne yapmalıyım

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Boşver sana layık değil o kendi seviyesizlerle olmayı seçmiş

SlimShady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Faruk Tahta
Oyun oynarken biriyle karşılaşmıştım, güzelce oynuyoduk ve sonrada oynarız diye discord verdi bana. Ekledim ve 1-2 hafta her gün beraber oyunlar oynadık, bende oyun oynayabileceğim birini arıyodum. Sonra dediki, ben valorant ekibi kurmak istiyorum dedi. Valorant ara sıra oynuyoduk , ama ben oynamıyordum. O oynuyordu bende oynayalım berbaer diye oynuyodm. Sevmiyodum pek, iyide oynayamıyodım. Sonra işte yeni kişiler ekledi ekip için, beraber oynuyoduk. Sonra ekiptekiler sürekli bana laf atıyorlardı. Orada napıyosun a gelsene, düzgün oynasana gibi kırıcı sözler. Arkadaşımda bu ekiple birlikte bana laf atmaya başladı, sonra alt f4 çektim çok moralım bozulmuştu. Sonra discorda girdim ki beni sunucudan atmış, engellemiş. Wp dende engellemiş,Sizce şu an ne yapmalıyım
Bişey yapma,pek üzülmene de gerek yok öyle gereksiz insanlar için.

01adanalı

80+ Silver
Boş ver ister kötü oyna ister iyi oyna yeter ki moralini bozma senden değerli değil hiçbir şey.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saolun morelim yerine geldi baya <3

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Mert
sakın gidipte özür falan dileme kendini küçük duruma sokma boşver beya arkadaşmı kalmadı sana

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
O arkadaştan hayır gelmez. sende onu engelle gitsin.
Gerçek hayatta görüşüyorsan kes bağını onla. Umursama onu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstersen oynayabilirsiz geceleri sabaha kadar . :D
Sonra sende engellersin :D.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

01adanalı

80+ Silver
O arkadaştan hayır gelmez. sende onu engelle gitsin.
Gerçek hayatta görüşüyorsan kes bağını onla. Umursama onu.

Sonra sende engellersin :D.
Ben öyle değilim ya ben zaten ranked girmiyorum o yüzden umrumda değil iyi oynaması .

Geceleri oynayamıyorum malesef ama sabahtan geceye kadar oynarız :D
Bende ping oluyor sadece gece girip sabah çıkıyorum valodan.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Top Bottom