Neler Yeni

İnceleme Razer Basilisk X HyperSpeed Mouse İnceleme❗❕

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İnternette 450 saat yazıyor da hikaye.
Taş çatlasa 100 gidiyor ortalama bir pil ile.
logitech g pro hero alacam onda tekerlek tuşu kronik sorunlu diyorlar stellseries prime wireless alam diyorum daha sağlıklı incelemeleri yok. Kafam çok larışık rog yeni wireless mouse gelmiş Burak Şolt onun incelemesini bekli cem bakalım.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Eline sağlık, uzun kullanım testi yapsan daha iyi olurdu :D
Uzun kullanım testi de yaparım:D
Bu sefer başkası yapmadan ben yapmak istedim, geçen Hp H24IH monitörün incelemesini yapacaktım ama ben yapmadan 1/2 saat önce bir arkadaş yapınca onu yapamamıştım, o yüzden bu sefer işi riske atmayayım dedim. Neyse mouse'un uzun kullanım testini de yapacağım veya buraya not olarak düşeceğim:D

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Okan kaygısız
Yazı renklerin de mor rengi kullanmasanız daha iyi olur farenin eksi yönlerini yazmamışlar derken rastgele buldum.Gözükmüyor mor rengi

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Yazı renklerin de mor rengi kullanmasanız daha iyi olur farenin eksi yönlerini yazmamışlar derken rastgele buldum.Gözükmüyor mor rengi
Tamamdır, söylediğinizi dikkkate alıyorum, mor rengi başka bir renk yapıyorum(y)😇

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
logitech g pro hero alacam onda tekerlek tuşu kronik sorunlu diyorlar stellseries prime wireless alam diyorum daha sağlıklı incelemeleri yok. Kafam çok larışık rog yeni wireless mouse gelmiş Burak Şolt onun incelemesini bekli cem bakalım.
Bütçe dip ise basilisk al geç ama dert değil dersen üst seviye wireless'lara bak.

Bunun hem pilli çalışması hem de bilgisayara kablo ile bağlanıp çalışamama durumu sebebi ile bana kalırsa alınmamalı bir de ışık da yok :/ .

Bütçe yüksek ise başka mouselara bakılmalı düşük ise direk alınır çünkü fiyatı bazında performans sağlıyor.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Arkadaşlar merhaba, forumda baya aktif olsamda daha önce hiç incelemem olmamıştı. Bugün ilk incelememi yapacağım, inşallah almayı düşünen arkadaşlara yardımım dokunur :D

Mouse hepsiburada üzerinden 389TL ye satılıyordu, 50TL hepsiburada çeki ile 339TL ye satın aldım. Almak isteyenler için mouse'un linki: https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-razer-basilisk-x-hyperspeed-oyuncu-mouse-fiyati,602194309.html

~NEDEN BU MOUSE'U SEÇTİM?
-Bu mouse'u almamın en büyük sebebi kablosuz olması.
-Fiyatına göre özelliklerinin iyi olması.
-Razer kalitesi olması.
-Fiyatının indirimde olması.

~GELME SÜRECİ
Mouse'u perşembe akşamı sipariş ettim, cuma günü kargoya verildi, cumartesi gününde geldi. Yani mouse'un elime ulaşma süreci iki gün. Hızlı bir kargo :D

~PAKETLEME
Paketleme gayet iyiydi. Sapasağlam elime ulaştı.

~MOUSE HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİM
Elim 18cm, mouse elime tam oturdu, mouse'u küçük elli kişilerden ziyade orta/büyük elli kişilerin almasını öneririm. Mouse gayet rahat ve kullanışlı. Mouse'un ağırlığı ideal, kesinlikle çok ağır bir mouse değil. Malzeme kalitesi orta/iyi arası ama malzeme kalitesi daha iyi olabilir miydi derseniz, evet olabilirdi. Mouse'u kullandığım süreçte kesinlikle bağlantısı kopma gibi şeyler olmadı. Mouse gerçekten çok hızlı, küçük bir dokunuşla bile fırlıyor:D Kısacası çok memnunum.

~MOUSE'UN EKSİ YÖNLERİ
Mouse'un aslında bana göre gerçekten eksi yönü yok ama böyle olsa daha iyi olabilirdi dediğim şeyler:
-Malzeme kalitesi kesinlikle kötü değil ama bir tık daha iyi olabilirdi.
-Işıklandırma olmaması.
-Şarjı iyi ama biraz daha çok dayanabilirdi.
-Tam eksi denemez ama küçük eli olan kişilere olmaması.

~MOUSE'UN ARTI YÖNLERİ
+Bence çok şık bir mouse olması.
+Kablosuz olmasının büyük rahatlık olması.
+Fiyatına göre diğer kablosuz mouselardan özelliklerinin daha iyi olması.
+Çok fiyat performans bir marka olmamasına rağmen ürünün hem f/p olup hemde çok iyi bir marka olması.
+Orta/büyük eli olan kişilerin çok rahat edecek olması.
+Çok uzun süre kullanım olmadığı sürece çok terletmiyor olması.

~SONUÇ
Bence 300/400TL ye alınabilecek en iyi kablosuz mouse. Eğer bu fiyatta mouse düşünenler için bir nebze katkım olduysa ne mutlu bana :D

~Fotoğraflar aşağıda :love: 😇
Gayet güzel inceleme eline sağlık.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bütçe dip ise basilisk al geç ama dert değil dersen üst seviye wireless'lara bak.

Bunun hem pilli çalışması hem de bilgisayara kablo ile bağlanıp çalışamama durumu sebebi ile bana kalırsa alınmamalı bir de ışık da yok :/ .

Bütçe yüksek ise başka mouselara bakılmalı düşük ise direk alınır çünkü fiyatı bazında performans sağlıyor.
Asus ROG Gladius III Wireless 26.000 düşündüm sonra bunu farkettim.
Verimli Performans2.4 GHz RF bağlantı ile 55 saate kadar, Bluetooth bağlantı ile 85 saate kadar oyun keyfi.

*Pil ömrü testleri RGB aydınlatma kapalı halde yapılmıştır.
Gelde al. 55Saat nedir.

1623514573322.png

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Verimli Performans2.4 GHz RF bağlantı ile 55 saate kadar, Bluetooth bağlantı ile 85 saate kadar oyun keyfi.

Gelde al. 55Saat nedir.

Alıntıyı görüntüle
RGB kapalı 55 saati duyunca kendi mouse'umu öpüp başıma koyuyorum.
Beterin beteri var :D

Maeve Wiley

80+ Bronze
Eline sağlık.
Omen reactor yerine sanırsam bunu alacağım. Çünkü kablolardan çok çektim :(

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler

Gelde al. 55Saat nedir.

Alıntıyı görüntüle
Bu modele eğer 450 saat dayanıyor diyip 100 saat dayanıyorsa, senin attığın modelde 55 saat dayanıyor diyip 30 saat falan dayanıyordur. Almadan önce fark etmen iyi olmuş😁

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bu modele eğer 450 saat dayanıyor diyip 100 saat dayanıyorsa, senin attığın modelde 55 saat dayanıyor diyip 30 saat falan dayanıyordur. Almadan önce fark etmen iyi olmuş😁
450 saat 100 saat ben demedim etiketleri karıştırdın galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RGB kapalı 55 saati duyunca kendi mouse'umu öpüp başıma koyuyorum.
Beterin beteri var :D
Rog diyince nerdne baksan 90 saat 120Saat beklemedim değil ne yalan söyleyeyim kasa büyük durunca.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
450 saat 100 saat ben demedim etiketleri karıştırdın galiba.
Yok sana dedim. Bu mouse'un internette yazan 450 saat normal süresi 100 saatmiş. Senin baktığında internette yazan süresi 55 saat normal süresi 30 saat falandır, fark etmen iyi olmuş diyorum (y)

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yok sana dedim. Bu mouse'un internette yazan 450 saat normal süresi 100 saatmiş. Senin baktığında internette yazan süresi 55 saat normal süresi 30 saat falandır, fark etmen iyi olmuş diyorum (y)
Aslında problem değil 50saat iyi bir saat Arctis7 wireless 20 24 saat arası gidiyor. 1 haftda 5 günde bir takıyorum şarja ama ne bilem rog 1k verincede bir 120 saat beklemiyor değil insan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,048
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom