Neler Yeni

EN "BRUH" ANINIZI ANLATIN

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Emre
Evet anlatın bakalım neler çıkacak 😄
Yere salağın biri ayran dökmüştü sınıfta koşarken bana çarpınca ondan sonra sen temizle hayır sen temizle zil falan çalmıştı hoca gelir şimdi diye boşverdim temizlemek için hademenin süpürgeyi aldım silerken hoca arkamdan gelmiş napıyosun oğlum dedi ben de birden dönünce sopayla burnuna vurdum kadıncağızın

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Yere salağın biri ayran dökmüştü sınıfta koşarken bana çarpınca ondan sonra sen temizle hayır sen temizle zil falan çalmıştı hoca gelir şimdi diye boşverdim temizlemek için hademenin süpürgeyi aldım silerken hoca arkamdan gelmiş napıyosun oğlum dedi ben de birden dönünce sopayla burnuna vurdum kadıncağızın
İlk cümledeki hakaret cümlesini değiştirin hocam boşa uyarı almayın.

Aykut D.

80+ Gold
okulda kilitli kalmıştım :( 5. ders bi uyuyayım dedim son ders birileri uyan gidiyoz demişlerdi ben geri uyuya kalmışım bi uyandım akşam saat 6 okulu kilitlemişler hademeyi aramıştım onun evide baya uzaktı okuldan çıkmam 7 yi buldu.
benede ona benzeri var 6. derste uyumuştum kalktığımda akşam olmak üzereydi güvenlikçi ne işliyorsun burda dedi dedim abi uyuya kalmışım gülmüştü 29 cevapsız aramam vardı :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

:D

01adanalı

80+ Silver
İlkokul 1.sınıf da pantolonumun çıt çıtı kırıldı öyle kaldım :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Top Bottom