Neler Yeni

Hs35 vs Drop Plus

Beyler bugun sipariş geçecegim bu iki kulaklık arasında kaldım .. araştırmalarımdan yola çıkarak hs35i almaya daha yakınım.. hs35te 7.1 olmaması bi eksimidir ? dolby atmos yada anarkartın 7.1 özelliği ile hs35i 7.1 kullanabilirmiyim ?

Roxiry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Furkan
Beyler bugun sipariş geçecegim bu iki kulaklık arasında kaldım .. araştırmalarımdan yola çıkarak hs35i almaya daha yakınım.. hs35te 7.1 olmaması bi eksimidir ? dolby atmos yada anarkartın 7.1 özelliği ile hs35i 7.1 kullanabilirmiyim ?
bence hs35 almalısın 7.1 olayına gelecek olursak bilemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ege BAYTAROĞLU
Kesinlikle drop plus almalısın corsair steelseries gibi ürünlerin 800-900 TL altındaki ürünleri gerçekten çöp ben Hs50 kullandım aşırı arıtma vardı ve sesi o kadar berbattı o kadar boğuktu ki ki pazardan 35tl ye kulaklık alsam daha iyi ses verirdi sen düşün ancak yaklaşık 1 haftadır drop plus kullanıyorum gerçekten mükemmel kulaklık dışarıya sıfır ses veriyor ses kalitesi ile oyun oynarken sanki oyunu yaşıyormuşum gibi hissettiriyor corsair alınmaz sadece adı var

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bence de drop plus ben de arada kalıp drop plus aldım.

MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle drop plus almalısın Corsair Steelseries gibi ürünlerin 800-900 TL altındaki ürünleri gerçekten çöp ben Hs50 kullandım aşırı arıtma vardı ve sesi o kadar berbattı o kadar boğuktu ki ki pazardan 35tl ye kulaklık alsam daha iyi ses verirdi sen düşün ancak yaklaşık 1 haftadır drop plus kullanıyorum gerçekten mükemmel kulaklık dışarıya sıfır ses veriyor ses kalitesi ile oyun oynarken sanki oyunu yaşıyormuşum gibi hissettiriyor Corsair alınmaz sadece adı var
Aldım hocam az önce geçtim sipariş yorum için teşekkürler

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Kesinlikle drop plus almalısın Corsair Steelseries gibi ürünlerin 800-900 TL altındaki ürünleri gerçekten çöp ben Hs50 kullandım aşırı arıtma vardı ve sesi o kadar berbattı o kadar boğuktu ki ki pazardan 35tl ye kulaklık alsam daha iyi ses verirdi sen düşün ancak yaklaşık 1 haftadır drop plus kullanıyorum gerçekten mükemmel kulaklık dışarıya sıfır ses veriyor ses kalitesi ile oyun oynarken sanki oyunu yaşıyormuşum gibi hissettiriyor Corsair alınmaz sadece adı var
800-900 TL altındaki ürünleri çöp mü güldürme beni.

Top Bottom