Neler Yeni

Drop plus vs hs35

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Beyler bütçe arttırıp drop plus almalı mıyım yoksa hs35 mi alayım empati yapıp cevaplarsanız sevinirim (bayramdan sonra alıcam)

T.P.G.

80+ Titanium
Ben HS35 alırdım. Ama;
arkadaşlarımla oyun oynamam
rekabetçi oyun oynamam.

Benim için;
Pedleri kumaş olmalı
mikrofonu çıkarılabilir olmalı
Neeyyy :D? Dostum bu söylediklerin Arctis için geçerli yalnız. HS35 ile o yapılamaz dediklerinin hepsi fazlasıyla yapılıyor kullanmadan yorum yapma :).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha bu arada Drop Plus derdim ben. 229tl ye almasam HS35 almazdım.

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neeyyy :D? Dostum bu söylediklerin Arctis için geçerli yalnız. HS35 ile o yapılamaz dediklerinin hepsi fazlasıyla yapılıyor kullanmadan yorum yapma :).

Ha bu arada Drop Plus derdim ben. 229tl ye almasam HS35 almazdım.
Drop nasıldır 10 TL fark varken drop plus alırım da şuan stokta yok ve Pedleri ince geldi 5-6 saat kullanımda sorun çıkarır mı?

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Drop nasıldır 10 TL fark varken drop plus alırım da şuan stokta yok ve Pedleri ince geldi 5-6 saat kullanımda sorun çıkarır mı?
n11 de var stok drop plus al cok ıyıkulaklık hyperx cloud 2 ye benzıyor ondada kulka pedlerı ınce ama cok ıyı

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Neeyyy :D? Dostum bu söylediklerin Arctis için geçerli yalnız. HS35 ile o yapılamaz dediklerinin hepsi fazlasıyla yapılıyor kullanmadan yorum yapma :)
Neden? HS35'de pedler kumaş ve mikrofon çıkarılabilir değil mi? Sadece arctis serisi mi söylediğim gibi?

T.P.G.

80+ Titanium
Neden? HS35'de pedler kumaş ve mikrofon çıkarılabilir değil mi? Sadece arctis serisi mi söylediğim gibi?
Hayır, rekabetçi oyun oynamayacaksan dedigin için. Gayet de iyi oynanıyor. Önceden HS50 vardı yakın bir performansta.

Drop alma. Drop Plus al alacaksan. Drop Plus sorun cıkarmaz.

Top Bottom