Neler Yeni

Yardım İnternet hız sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Baha Orhan
selam dostlar 2 hafta önce bağlattığım yeni internetim ttnet 24mb paketi 5.5 civarı da uploadı var test yaptığım zaman 18 e 5 mb çıkıyor ama bişe indirdiğim zaman 1.8 -2 hızla indiriyor bunun sebebini öğrenebilir miyim veya nasıl artırabilrim ?

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
selam dostlar 2 hafta önce bağlattığım yeni internetim ttnet 24mb paketi 5.5 civarı da uploadı var test yaptığım zaman 18 e 5 mb çıkıyor ama bişe indirdiğim zaman 1.8 -2 hızla indiriyor bunun sebebini öğrenebilir miyim veya nasıl artırabilrim ?
normal hocam zaten 24 lük paketten 2 upload veriyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yusuf Yenibaş
mbps ile bir şey indirdiğin hız farklıdır 18 download ile 1.8 civarı indirme hızı normal

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Baha Orhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesela benim 35mbps internetim var 4.2 mb civarı indiriyorum birazcık daha hızlı olmasını istersen kablo ile bağlanablirsin ama sağlayıcının verdiğinden fazlasını kullanamazsın
evet olayı şimdi anladım , benim takıldığım nokta sadece hız testindeki değeri neden alamadığımdı anladım şimdi

Top Bottom