Neler Yeni

Donanım Arşivi gerçekten indirim yapıyor mu?

anjq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet
%35 indirimli Steelseries klavye almıştım, gerçekten piyasa da en uygun fiyattı.

cihanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Cihan Yılmaz
Aga adam yapıyor indirim siteler çöküyor sitelerin altyapısı da sıkıntılı

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mustafa Açıkgöz
Sanirim bir ssd paylaşmıştı hepsiburada linki olarak ucuz diye falan. Akakçe den baktığımda ucuz değil piyasa ortalaması olduğunu gördüm. O zamandır çok ciddiye almıyorum bu ucuz muhabbetlerini. Güvenmiyorum pek. Siz de buradan bir şey alırken akakceden bakın. Ne olur ne olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet budak
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
kral post açmak için mi sordun bunu :ROFLMAO: adamların indirim oranlarını başka bir platformda daha görmedim ben.

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Şu kartın linkini gruptan almıştım. Yanında anakartla beraber verilmişti. TR de üstüne yok bence.
1652273532933.png

pinkward

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
İ
İnsanlar eleştirmesi gereken şeyleri eleştirmeyip bizler için en iyi fiyatı yaratmaya çalışan adamı linçliyorlar. Yazık vallahi.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
tümen dağ

ZeLost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muta Okut
Az önce instagram sayfasının videolarını izledim. Adamı çıldırtmışlar. Profilimden anlayacağınız gibi ne çok eski bir üyeyim ne de bir DA fanboy'luğum var. Ara sıra açar YouTube videolarını izlerdim. Bir sorun için foruma girdim, o günden beri de ortam hoşuma gittiği için ara sıra girip okuyorum. Benim gördüğüm yaptığı indirimleri Akakçe'den kıyaslayan tek sayfa ( Benim gördüğüm diyorum görmediğimi bilmem).
Daha yeni yaptığı sistem 8.500 olsa da stok bitecekti 9.000 olsa da. Bunu ben de biliyorum o da biliyor. Bu işten para kazandığını saklamıyor. Ama örnek olarak 8 bine çıkaracağıma 8500e çıkarıp 500 daha fazla kazanayım da diyebilirdi. Bana sorarsanız kasa başı bu kasayı alıp satanlar kadar kazanmıyordur zaten. Bu bile yeterli bir kanıttır, daha ne yazıp çiziyorlar anlamadım. İşine gelmiyorsa alma, daha ucuzu varsa git ondan al. Adam üçte biri fiyatına verip gelip evine kadar kursun mu istiyorsun. Ya da sen stoğa yetişemedin diye kimse almasın mı? (Ki ben de alanlardan değilim). Bu konuyu açıyorum hem googlede bu şekilde aratanlar görüp düşünsün diye hem de belki bir nebze destek olur diye. Benim kimseye yağ yakmaya ihtiyacım yok. İçimden geldi yazdım. Eleştirileri ciddiye al ama doğruysa. Sinirini bozma hevesini kaçırma. Bu ülkenin gençleri olarak biz BİRŞEYleri indirip bu kötü ekonomiye dur diyemedikçe ancak indirimle bir şeyler alabileceğiz. O yüzden aynı yolda indirimlere ve bilgilendirmelere devam kanka.
insanlar teşekkür etmek yerine sövüyorlar çok yazık
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunları alanlar var mı?

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
tümen dağ

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Youtuber'ların sınırılı stoklu sattığı sistemlerin neredeyse hepsi ciddi indirimli. Donanımarşivi de bunlardan biri. Kiminde az kiminde çok ciddi ama her zaman indirimli.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sanirim bir ssd paylaşmıştı hepsiburada linki olarak ucuz diye falan. Akakçe den baktığımda ucuz değil piyasa ortalaması olduğunu gördüm. O zamandır çok ciddiye almıyorum bu ucuz muhabbetlerini. Güvenmiyorum pek. Siz de buradan bir şey alırken akakceden bakın. Ne olur ne olmaz
Böyle bir şey imkanzsiz kanıt varsa gönderirseniz sevinirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,954
Üyeler
142,195
Son üye
Craytel
Top Bottom