Neler Yeni

Donanım Arşivi gerçekten indirim yapıyor mu?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yani 1000 liralık klavyeyi 600'e aldırdığı için gerçek indirim yapıyor diyebilirim.

guemiand

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Samet Kılınç
Ülkemizde insanlar 100 liralık şeyi 10 liraya alamadıkça indirim yok derler maalesef. İndirim beklentilerimiz diğer ülkedeki milletlere kıyasla çok farklı.

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Zamanında komple tuf anakartlı tuf 3060 lı gt 301 li kasa aldık ve inanılmaz bir indirimle resmen zararına ürün satıldı ve vesile olan @Abdullah Hacıgül 'dü. Bu ve buna benzer monitör dahil sistemleri defalarca kez sattırdı ve yararlanan bir çok kullanıcı oldu bende dahil. Bu sistemler cıkmadan önce hiçbir youtube kanalı kullanıcılar için böyle girişimlerde bulunmadı -ki firmalar sponsorları iken bile. Üzüm yemek varken bağcıyı dövmek neden bilmiyorum ama son moda olmuş durumda. Nankörlüğe gerek yok neticede ciddi manada yarattığı etki sayesinde her kanal kendince firmalarla iletişim kurmaya başladı ve sistemler havada uçuşur oldu. Neticede iyi ya da kötü kullanıcıların yararına oldu. Ama bu durum @Abdullah Hacıgül 'ün başlattığı hareket ile alevlendi.

Ben oluşturduğu sistemlerin işime gelenlerini alıyor cevremede aldırtıyorum (yakalayabilirsek - bilirlerse.)

Kimse anasının karnından bilgi ile doğmuyor. Öğrendikçe gelişiyor geliştikçe yeni atılımlara başlıyor. @Abdullah Hacıgül 'ü güneş enerji paneli zamanından zen phone testlerinden sokakta bisiklet kullandığı günlerden aliexpressden saat aldığı zamanlara kadar eskiden beri izlerim. Oda tam olarak aynı şeyi yaptı gelişti ve yeni atılımlar yapmaya başladı belirli bir süre sonra kazanmaya başladı elindeki marka bağlantı gücünü de bir çok konuda yararlı anlamda izleyenlerine bağladı ve f/p ürünler vs. sağlamaya çalıştı.

Ben kendi adıma memnunum ondan ötürüde keyiflede takip ediyorum. Yine bu durumdan ötürü forumda da bilmeyen arkadaşlara da elimden geldiği kadarı ile yönlendirme yapmaya çalışıyorum ki bilgi paylaşıldıkça büyüsün.

Günün sonunda indirim yaptırttığı hiçbir ürünün daha altına ürün sattırabilen çıkmadı unutmayın. Çıksa bile bir sonraki indirimde yine muadili yada daha iyisi ucuza geldi :)

Bu fanboyluk vs. değil gerçeği görmektir hepsi bu.

Pand

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuz TIKNAZ
Paylaştığı ne varsa hemen tükeniyor. İndirim yoksa enayi mi bunlar neden alıyor. Verdiği ürünleri karşılaştırın göreceksiniz. Yıllardır samimiyeti için takip ediyorum.
Ek olarak indirim dediğin %15 i geçtiğinde işin içine şişirme fiyat olduğu, gün geçtikçe satılmayacak ürünü elden çıkarmak istendiği, sezon sonu vb. gibi şeyler ortaya çıkar. Bunu birçok satıcı yapıyor. Fiyatı üstten yazıp, indirimin miktarını da şişirmiş oluyor. Fiyatı yüksek ürünlerde düşük oranlı yüzdelik azaltmaların etkisi daha belirgin oluyor.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,138
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,843
Üyeler
153,946
Son üye