Neler Yeni

Ödüllü soru soracağım yakında değerli dostlarım katılım bekliyorum

Bilgici Bilim

80+ Bronze
Bilimsel herhangi bir konudan buna matematikte dahil sorabilirim. aşırı zor olmasını istiyorum beyin fırtınası için
doğru cevabı verecek ilk 1 kişiye hediyem olacak
admin arkadaşlarda onay verirse bir kaç gün içinde paylaşabilirim sorabilirim
tek amacım kendimize bir bilgi katmak veya merak aşılamaktır.
doğru cevabı ilk yazan kişiye veririm. hediyeyi gönderdiğime dair gerekli kanıtlarıda doğru cevabın verildiği gün bir paylaşıma sıkıştırırım.
şimdiden bol şanslar değerli dostlarım.
yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim adil olsun diye herkesin görmesini isterim.
tabii ki katılım isteği fazla olursa mümkün bu yarışma 3 5 kişi yeterli değil
katılmak isteyenler beğenebilir veya yorum bırakabilir istek sayısını bilmem gerekiyor
25-30 kişi lazım değerli dostlarım
Uygun olduğunuz günü saatide belirtirseniz aklımda uygun zaman için bir fikir oluşabilir.
Edit 15:05 (5-10 kişi daha talepte bulunursa baslayabiliriz)

Son düzenleme:

Bilgici Bilim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,215
İsim
Hacı
Matematik patlat gelsin :)

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
300-400TL seviyesinde giriş seviye bir teleskop bulamazsın. Anca çocuklar için bir şeyler bulursun o fiyata. Bilime bu kadar meraklı ve aşılamaya çalışan birinin teleskopların özelliklerinden, giriş seviye olanların da neden giriş seviye olduklarından ve fiyatlarından haberi vardır diye düşünüyorum.

Bilgici Bilim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Skullbones @Voqe @EnYorWizz @kriptomemmed @Mert099 @Johannes Erwin Rommel @Emirhandkee @Monique. @Mukan @miracz @AcarReis @emoemir09 @Wizard @Oguzhansah @BERKANY @Yusufgs01 @PixDraw @Remi @Polat Alemdar. @İbrahim Özel @raydon04 04 @Erdem Arslan @Farway @SadeceSeyf @RefX @Eternally MiW @MasterOfPuppets @sa9a @Kenpachi25 @DerratiX @xSparkua. @Letrion @Lebedev @Shooter_U @SüleymanÇakır. @Abdulkadir51
suanlık etiketleyebildiklerim bu kadar aklıma geldi zaten onlar yazınca diğer herkesde görür katılım için yorum veya beğeni atılsın lütfen katılım sayısını hesaplamam için lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

300-400TL seviyesinde giriş seviye bir teleskop bulamazsın. Anca çocuklar için bir şeyler bulursun o fiyata. Bilime bu kadar meraklı ve aşılamaya çalışan birinin teleskopların özelliklerinden, giriş seviye olanların da neden giriş seviye olduklarından ve fiyatlarından haberi vardır diye düşünüyorum.
teleskop konusunda fiyatımı arttırabilirim haberim var güzel dostum endişen olmasın teleskobu seçmeyeceklerini düşünüyorum

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Sor bakalım.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
@Skullbones @Voqe @EnYorWizz @kriptomemmed @Mert099 @Johannes Erwin Rommel @Emirhandkee @Monique. @Mukan @miracz @AcarReis @emoemir09 @Wizard @Oguzhansah @BERKANY @Yusufgs01 @PixDraw @Remi @Polat Alemdar. @İbrahim Özel @raydon04 04 @Erdem Arslan @Farway @SadeceSeyf @RefX @Eternally MiW @MasterOfPuppets @sa9a @Kenpachi25 @DerratiX @xSparkua. @Letrion @Lebedev @Shooter_U @SüleymanÇakır. @Abdulkadir51
suanlık etiketleyebildiklerim bu kadar aklıma geldi zaten onlar yazınca diğer herkesde görür katılım için yorum veya beğeni atılsın lütfen katılım sayısını hesaplamam için lazım

teleskop konusunda fiyatımı arttırabilirim haberim var güzel dostum endişen olmasın telesjobu seçmeyeceklerini düşünüyorum
İşe yarayan giriş seviyesi bir teleskop için minimum 4.500TL bütçeniz olması lazım, bunu karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız konudaki teleskop sözünü kaldırın bence. Senin için söylüyorum, sonra başın ağrımasın "hani lan giriş seviye teleskobum" diye.

Bilgici Bilim

80+ Bronze
İşe yarayan giriş seviyesi bir teleskop için minimum 4.500TL bütçeniz olması lazım, bunu karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız konudaki teleskop sözünü kaldırın bence. Senin için söylüyorum, sonra başın ağrımasın "hani lan giriş seviye teleskobum" diye.
1000 1500 e bulurum diye düşünüyordum olmadı kaldırırım çünkü birikmiş bir stok var bazı satıcılarda eritmeye çalışıyorlar

değmesi için bir 25 30 minimum katılım bekliyorum eminim forumda merak edenler olacaktır

Son düzenleme:

Bilgici Bilim

80+ Bronze
Screenshot (45).png
ÖDÜL MUHTEMELEN BU OLACAK

veya güzel bir şey bulup atsanıza yoruma siz daha iyi anlıyorsunuz. ekipman bulmaktan

Mert099

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Mert
Ben katılmak isterim, özellikle de zor bir matematik sorusu için.
Ödül bence kitap gibi şeyler de olabilir.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben katılmak istiyorum. özellikle matematikte.

Top Bottom