Neler Yeni

Windows 11’den Windows 10’a dönmek

STAREXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berkay Seçti
Merhabalar Windows 11’den Windows 10’a dönücem de dönerken bilgisayar sıfırlanıyor bende harici harddisk kullanıyorum sıfırlanırken yani Windows 10 yüklenirken harici harddisk sıfırlanır mı ?

hashusged

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Hasan Hüseyin Gedik
İlgilendiği Kategoriler
Tekno
bilgisi olan varsa bende bilmek isterim

Hyzle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abuzer Kömürcü
harici disk kullanıyorsan format atarken sök öyle format at
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten windows kurulum esnasında soruyor ama yapamam dersen sökebilirsin harici diski format atarken

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Mirkan Çiçek
Ben windows 11 den 10 a geçerken her şey silinmişti

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Ben 3-4 gün önce virüs yediğim de direkt bilgisayara format attım. Yani o zaman M2.SSD / HDD dahil her şey silinecek zannettim ama ne yaptıysam anlamadım ancak HDD'm hala aynı şekilde duruyordu. Herhalde diski silip yeni disk açmadığımdan kaynaklı. Eğer ona karşı korkun varsa "Ayarlar" kısmından sıfırlamak yerine USB ile sıfırla, sonrasında benim dediğim gibi HDD'yi silip yenisini açmadan direkt devam et. Fakat eğer W11'in de HDD'ye kurulursa zorunlu olarak HDD sıfırlanmalı diye biliyorum.

STAREXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berkay Seçti
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 3-4 gün önce virüs yediğim de direkt bilgisayara format attım. Yani o zaman M2.SSD / HDD dahil her şey silinecek zannettim ama ne yaptıysam anlamadım ancak HDD'm hala aynı şekilde duruyordu. Herhalde diski silip yeni disk açmadığımdan kaynaklı. Eğer ona karşı korkun varsa "Ayarlar" kısmından sıfırlamak yerine USB ile sıfırla, sonrasında benim dediğim gibi HDD'yi silip yenisini açmadan direkt devam et. Fakat eğer W11'in de HDD'ye kurulursa zorunlu olarak HDD sıfırlanmalı diye biliyorum.
Yok ssd ye kurulu

harici disk kullanıyorsan format atarken sök öyle format at

zaten windows kurulum esnasında soruyor ama yapamam dersen sökebilirsin harici diski format atarken
evet harici disk kullanıyorum yani söküp sıfırlarsam tekrar win 10 olduğunda takarsam oyunlar tekrar gelirmi bir sıkıntı olur mu ?

Bu arada yazdığın için teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,820
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom