Neler Yeni

Trendyol iadeyi reddetti

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
Sırf bu yüzden kulaklık gibi elektronik ürünleri satıcısı amazon, hb ve Trendyol gibi yerlerden temin ediyorum. Geçen sürekli kopan bluetooth kulaklığı trendyol'a yolladım. Servis kaydı felan da yok.. 2 gün inceleyip parayı iade ettiler. Pazar yerinde çok fazla çingene satıcı var onlardan birine denk gelmişsin. Zamanında beni bunlardan biri çok ugrastirmisti. Usb dongle almıştım adama aşırı ısınıyor el değse yakıyor normal değil diyorum diyorum. Ne var bundan yazın biz insanlarda terliyoruz diyor. :D aynı şehirdeydik dükkana gidecektim en sonunda Trendyol araya girdi çözdük. Sizin süreci Thh biraz uzatır ama sonunda paranı alırsın merak etme.
Alana kadar da aldığım paranın anlamı kalmıycak gibi bunun iadesini alıp 600 TL ye kulaklık alıcaktım ama o kulaklık bile şuan 900 olmuş aldığım paranın anlamı kalmıycak üzüldüğüm konu bu ve şuan kulaklık kullanamıyorum ürün iade edilmez elimde kalır 2 kulaklık diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kağıdı da yolladınız mı?
Evet yetkili servisten kutu geldi direk yolladıl geldiği gibi açmadım bile rapor içindeymiş

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,358
İsim
Yusuf
Bir konu açıp böyle şeyler yapan firmaları toplamak lazım konuda. Ben mi yapsam acaba :D.
valla başımdan geçmedi değil mağazada hemde itopya. sene 2019 olması lazım satıcı mağazada itopya. hyperx silver aldım açma kapa scroll tuşu sesi kapatmıyordu arızalıydı hemde iade talep ettim kutu açıldı dediler. THH başvurdum iade kararı çıktı, karar çıkmasıda 3ayı bulunca kulaklığı unuttum :D

NightWish2434

80+ Silver
Evet yetkili servisten kutu geldi direk yolladıl geldiği gibi açmadım bile rapor içindeymiş
Hocam tüketici hakem heyetine başvurun. Bu arada kulakici bakıyorsanız k98 öneririm. 250₺ gibi bir fiyatı var ve taş gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
Bir konu açıp böyle şeyler yapan firmaları toplamak lazım konuda. Ben mi yapsam acaba
valla başımdan geçmedi değil mağazada hemde itopya. sene 2019 olması lazım satıcı mağazada itopya. hyperx silver aldım açma kapa scroll tuşu sesi kapatmıyordu arızalıydı hemde iade talep ettim kutu açıldı dediler. THH başvurdum iade kararı çıktı, karar çıkmasıda 3ayı bulunca kulaklığı unuttum :D
3 ay mı hm aslında garanti üzerinden yaptırsam mı 3 ayda 900 giriş seviye kulaklık bulurum anca

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Servis raporuna bakınca saçma sapan şey yazmışlar ürünün iadesi için yazsa olay bitecek ürünü satın aldığınız firmaya ne bence servise ulaşın eksik ibare yüzünden iade almıyolar diye belirtin

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,309
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
İşte böyle satıcıları listelersek ürünü o kişilerden almamış oluruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
Servis raporuna bakınca saçma sapan şey yazmışlar ürünün iadesi için yazsa olay bitecek ürünü ne ürünü bence servise ulaşın eksik ibare yüzünden iade almıyolar diye belirtin
Kankam 3 kere aradım bugün en sonda dediler ki bizim raporumuz bu hatta kadın güldü dalga mı geçiyorlar diye kabul edilmiyorsa bize ulaşabilirler dedi despec yetkili servisi

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
bu gibi servis raporlu durumlarda thh fazla bekletmiyor diye biliyorum ama keyiflerine bağlı

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Kankam 3 kere aradım bugün en sonda dediler ki bizim raporumuz bu hatta kadın güldü dalga mı geçiyorlar diye kabul edilmiyorsa bize ulaşabilirler dedi despec yetkili servisi
Satıcının telefonu var mı aradın mı

Top Bottom