Neler Yeni

Trendyol iadeyi reddetti

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Berk
Satıcı istedi. Şimdi ben ürüni 1. İade edişimde bana dedi ki ürünün açıldığı için satışa uygun olmadığı için reddedildi ve bana iade raporu almamı söylediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet ve trendyol satıcı ne derse onu yapıyor rapor buymuş diyorum satıcı kabul etmemiş iadeye onay raporu istiyo dediler
hocam satıcı sizden nasıl rapor istiyor bende onu anlamıyorum? internetten alınan her üründe 14gün iade etme hakkınız bulunuyor. Üstelik ürün arızalı gelmiş, hijyen kuralları gereğince bile işlem yapılmamalı. Satıcı sizi oyalıyor. 14gün geçtikten sonra zaten bir hakkınız bulunmayacak, garanti garanti kovalamaya başlayacaksınız. Konuyu lütfen trendyola iletin yada çok geçmeden thh başvurun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
yooo yeni kulaklık al şimdiden onuda iade için beklet.
Para yok knk öğrenciyim biriktirdiğim bi param vardı onunla da bu kulaklığı aldım bilindik marka sağlam 2 3 sene gider dedim ama malesef 🙁

Satıcının telefonu var mı aradın mı
Aradım açmadılar yarın daha arayıp durumu izah ediceğim biraz tartıştık satıcı ile

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Direk vakit kaybetme thh ye online başvurunu yap durumu anlat bunun yanında ürünüde iadeye gönder ve thh verdiğini de yaz ve gönderme kargo barkodu olur thhye onuda eklebu reddettiği metinleride thhye ekle gör bakalım nasıl alıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
hocam satıcı sizden nasıl rapor istiyor bende onu anlamıyorum? internetten alınan her üründe 14gün iade etme hakkınız bulunuyor. Üstelik ürün arızalı gelmiş, hijyen kuralları gereğince bile işlem yapılmamalı. Satıcı sizi oyalıyor. 14gün geçtikten sonra zaten bir hakkınız bulunmayacak, garanti garanti kovalamaya başlayacaksınız. Konuyu lütfen trendyola iletin yada çok geçmeden thh başvurun.
Trendyol incelemeye aldı bende THH başvurdum tahminimce yarın trendyoldan bilgi gelir buraya yazarım

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Amazon ve hepsiburada dışında elektronik bir şey almayın. Satıcıları da amazon ve hepsiburada olsun. Ek olarak hepsiburadada farklı satıcı olsa bile özellikle premium üye iseniz anında çözüm sunuyorlar.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Sen satıcıyı falan boşver bu arada direkt thh' ye başvur gün geçmeden satıcı seni oyalıyor muhtemelen.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Para yok knk öğrenciyim biriktirdiğim bi param vardı onunla da bu kulaklığı aldım bilindik marka sağlam 2 3 sene gider dedim ama malesef 🙁

Aradım açmadılar yarın daha arayıp durumu izah ediceğim biraz tartıştık satıcı ile
Tartışamana gerek yok hocam elimde raporum var ben bunu iade için size yolluyorum aynı zamanda thhye de başvurdum. deyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
Direk vakit kaybetme thh ye online başvurunu yap durumu anlat bunun yanında ürünüde iadeye gönder ve thh verdiğini de yaz ve gönderme kargo barkodu olur thhye onuda eklebu reddettiği metinleride thhye ekle gör bakalım nasıl alıyor
3. Kez iadeye gönderdiğim zaman yine reddedilirse ürün trendyolun deposuna alınıp orda saklanıcakmış ve bana para iadesi de yapılmıycakmış 900 TL direk çöp öyle düşün çöpe gitti dönüşü olmaz

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf

ne aldın kanka marka model?

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
3. Kez iadeye gönderdiğim zaman yine reddedilirse ürün trendyolun deposuna alınıp orda saklanıcakmış ve bana para iadesi de yapılmıycakmış 900 TL direk çöp öyle düşün çöpe gitti dönüşü olmaz
Ben hayatımda bu kadar saçma bir cümle duymadım. Bunu sana satıcı söylüyorsa muhtemelen yalandır.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Kim dedi bunu

Top Bottom